Čestitke za ponove.

savke

Član
Učlanjen(a)
26 Dec 2010
Poruka
55
odkuda 400 neračunaš i mene vljda nema te da dodsješ da se nisi posvadjao sa tazbinom

SAKULJAN

Član
Učlanjen(a)
10 Mar 2010
Poruka
470
Cestitam svima na ponovu i ja sam se ponovio samo sa starom masinom,upitanju je traktor SAME BUFALO 130 ks bice slika sutra. :cao:

Ovako izgleda kao ovaj slicno

savke

Član
Učlanjen(a)
26 Dec 2010
Poruka
55
Svaka čast neka te dugo sluzi u zdravlju i veselju da malo razbijemo monotoniju u poljoprivredi i unesemo malo optinizma ::svaka cast:: :ppozdrav:

kole

Član
Učlanjen(a)
9 Feb 2011
Poruka
650
Evo i ja, kao novopečeni poljoprivrednik, da se pohvalim :cao: . Danas sam doterao svoj prvi traktor. IMT 542 1984 godište, u solidnom stanju sa plugom 756 VK. Ima šta da se radi oko njega (instalacije, gume ...), ali ne plašim se posla, a i valjda će biti nekih dobrih saveta na forumu ...

SAKULJAN

Član
Učlanjen(a)
10 Mar 2010
Poruka
470
Cestitam COLE da te sluzi i za par godina da zaradi jednog novog :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1297517085[/time]

Okrim

Član
Učlanjen(a)
31 Maj 2009
Poruka
668
@ kole

Kolega, čestitam na kupovini i želim da te traktor služi. Ija imam isti takav, samo što neorem sa njime, a za sve drugo njega koristim i dobro me služi, Za oranje i druge teške poslove tu je MTZ-82 koji je neprikosnoven u tim operacijama.

Pozdrav od Mirka iz Kule, :cao:

toshiba

Član
Učlanjen(a)
12 Sep 2010
Poruka
1.243
Cestitam! Jos samo da ga nosis kod cika majstora da mu pomeri auspuh i usisnik vazduha da ne smeta, inace lep traktor.

toshiba

Član
Učlanjen(a)
12 Sep 2010
Poruka
1.243
kole je napisao(la):
Evo i ja, kao novopečeni poljoprivrednik, da se pohvalim :cao: . Danas sam doterao svoj prvi traktor. IMT 542 1984 godište, u solidnom stanju sa plugom 756 VK. Ima šta da se radi oko njega (instalacije, gume ...), ali ne plašim se posla, a i valjda će biti nekih dobrih saveta na forumu ...
Cestitke i tebi kolega! To je dobar traktor za omanje gazdinstvo ili pomocnik nekog veceg.

SAKULJAN

Član
Učlanjen(a)
10 Mar 2010
Poruka
470
Hvala vam na cestitkama jos jednom.
TOSHIBA to mi je u planu razgovarao sam sa majstorom samo jos da mi oslobodi termin 150e izvede aspuh sa jedne strane a usis sa druge strane.
Platio sam ga to jest racunali smo ga 9000e dao sam mu torpeda 75 sa prednjom vucom i 1250e doplate

Vrh