Čestitke za ponove.

Cestitke i od mene!!!!! Samo napred!!
 
Čestike i od mene za Bubu i Zrenjaninca, a i ja sam nabavio nešto "novo" :ppozdrav:
1zvps3b.jpg
 
Cestitke za Bubu, Zrenjaninca i Savke, drago mi je ko da sam i ja kupio, ali mi je draze kad vidim koju sliku.
Nema veze ko je sta kupio, prinova je prinova!!!! SRECNO!!!! :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Izvinjavam se sad primetih ovu temu i sa zakašnjenjem se zahvaljujem na čestitkama i da ja poželim sve najbolje i dugotrajan rad svim članovima koji su se ponovili i koji će se ponoviti sa novim ili polovnim mašinam i :ppozdrav:
Slike će biti uskoro što kaže Matić samo da ih izrade očekujem za oko dve nedelje. :cao:
 
savke je napisao(la):
Čestike i od mene za Bubu i Zrenjaninca, a i ja sam nabavio nešto "novo" :ppozdrav:
1zvps3b.jpg

Jel to onaj iz Banatskog Karlovca? Kad se uđe u selo sa desne strane iz pravca Pančeva? Koliko ::novac::
 
Hvala svim kolegama ,iz Obrenovca kupljen je juce sa manjim kvarom motora inače je bio 7000e plus prevoz 87g i treba malo šminkanja loše gazde prethodne inače prva boja a NIKOLA je radio menjač pre 4 godine i motor ako neko ima katalog delova i servisa bio bih mu zahvalan jel neznam ništa oko nega
 
Nazad
Vrh