Čestitke za ponove.

Odlično.Bio je 48.000.

Jeste, ta razlika od 3000 je delimican PDV, i to mi je spustio. U tu cenu smo se dogovorili da mi da donju poteznicu (iako ima “kuka” sistem), hidraulicni toplink, i da mi nabavi uzane gume koje cu doplatiti ali obecao mi je da ce biti povoljno, pa videcemo...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@mims Hvala, ne bih komentarisao da li je mnogo ili nije, svi mi znamo koliko nas sta kosta, boze zdravlja bice svega...

@Arkadije Postoji nacin, ali isto tako nije 100% merodavno, isto kao i za auto. Mozda je najbolje po meni na osnovu nekih stvari od potrosnog materijala. Mada jako tesko bi mi bilo da poverujem da je okrenuo sat i da je napravio 13.800RS za 7 godina.
 
Čestitke na kupovini i čestitke na iskrenosti i otvorenosti da se iznesu svi podaci. Rezervišem test vožnju kad budem u blizini:) (bio sam prošli vikend). Zar taj traktor nema digitalni sat? Hoću reći, nema šta da okrene :)
 
Čestitke na kupovini i čestitke na iskrenosti i otvorenosti da se iznesu svi podaci. Rezervišem test vožnju kad budem u blizini:) (bio sam prošli vikend). Zar taj traktor nema digitalni sat? Hoću reći, nema šta da okrene :)

Pa sto bi bilo tajna, forum i sluzi da razmenjujemo iskustva i informacije... Hahah dogovoreno! Jeste digitalni, ali koliko znam, neka me neko ispravi ako gresim, na prethodnim serijama JD tamo negde od 2006 god. Iako je digitalni sat, posle 10000RH krece od nule, tako da predpostavljam da je i ovde tako


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@mims Hvala, ne bih komentarisao da li je mnogo ili nije, svi mi znamo koliko nas sta kosta, boze zdravlja bice svega...

@Arkadije Postoji nacin, ali isto tako nije 100% merodavno, isto kao i za auto. Mozda je najbolje po meni na osnovu nekih stvari od potrosnog materijala. Mada jako tesko bi mi bilo da poverujem da je okrenuo sat i da je napravio 13.800RS za 7 godina.
Znam traktor koji je kupljen nov u jesen 2014 i sad ima preko 11000 sati,tako da je sve moguce
Ali su mu svi servisi uradjeni kako Bog zapoveda,tako da moze da dura jos
 
Mala skromna prinova
82a628271efc475bb8f397e22e090478.jpg


Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
Hvala.
Kupljen iz Pozarevca za 3000 € od prvog vlasnika.
Danas uparen sa z216 I prvi utisci su stras bozja...

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
Јел Кула ,Божинац ,Мало Велико Црниће,Црљенац Салаковац...сећам се тих села у којима сам био за време бомбардовања
 
Poslednja izmena:
Ne citiram post koji je poslednji nego onaj na koji odgovaram da se zna na koga se odnosi jer je moguće da dok ja otkucam post uleti neko sa komentarom pa se izgubi koncepcija.Ako smeta ja se izvinjavam u buduće ću probati da izbegnem tu praksu.
 
Nazad
Vrh