Čestitke za ponove.

kombinirka je uzeta u V.crljenima to je mesto kod lazarevca,a ulazi se kroz levi prozor,malo cemo se boriti posto sam pokrupan ali sta je tu je :ppozdrav:
 
Nisi kondukter pa da vadiš prtljag svaku stanicu.Ubaciš paketić piva porciju ćevapa a ako si krupan kao što kažeš ondak 3 porcije i raspali.Imali prednju vuču.???
 
Zar je bitno koliko je neki stroj tezak pa da nosi prednju vucu, ispada po tvom na novim modelim(3 i 4) nepotrebna prednja vuca
 
Sa svojom ćetvorkom dosta posla ne bi uradio bez prednje vuće,kad ulaziš u tvrd materijal pogotovo tada,a evo sad ce mu godina,300 sati odradio bez kvarćića hehe

Ma nije problem ako zapne,skoknem do kolubare i iznajmim duplaka ako zapne,ali ne verujem da ce trebati,bar tih masina ima 200 stoje ne mrdaju se od pre 2 god,ja sam ovo uzeo da meni zavrsim neki poslic i on ide na oglase,znam ja sta znaci dupla vuca,ali za ovo sto ce meni trebati nema potrbe hehe
 
Ma nije problem ako zapne,skoknem do kolubare i iznajmim duplaka ako zapne,ali ne verujem da ce trebati,bar tih masina ima 200 stoje ne mrdaju se od pre 2 god,ja sam ovo uzeo da meni zavrsim neki poslic i on ide na oglase,znam ja sta znaci dupla vuca,ali za ovo sto ce meni trebati nema potrbe hehe
Ma u svakom slućaju sretno tebi i da nemaš kvarova :)
 
Nazad
Vrh