Čestitke za ponove.

Cestitke i od mene... Pravi izbor... :bravo: I da traje dugo dugo i da zaradi jedan 5450 sad... :ppozdrav:
 
Evo i kod nas stigla jedna prinova (ako se to tako moze nazvati) sinoc pre nove godine. Valjda ce sluziti svrsi.
Teska drljaca 3.3m 1100kg ram od cevi 100mmx100mmx6mm Dupli rotori.
Krila secena od brodskog lima debljine 20mm nigde nema varova, celo krilo je iz komada sto je po meni neunistivo. Klinovi 30mmx30mmx300mm
dsc03994.jpg

dsc03997.jpg
dsc03998.jpg

dsc03997.jpg

dsc03998.jpg
dsc03996.jpg
 
Svaka cast stvarno... :bravo: Drljaca je vise nego odlicna... Za ovo sto su krila sto drze klinovi iz komada nemam reci stvarno... :bravo: Neko molim te reci mi jer su sve tako iz komada ili je to tvoja posebna neka zelja da budu iz komada i dal je tako skuplja??? :sta:
 
Nije to moja zelja nego tako pravi - i posto je po meni to ne unistivo to je i presudilo nekim delom, a i niko ne pravi tako jak ram. Na ovaj isti ram mogu da se dograde krila do 3.3m na jednu stranu, jer sam video isti takav ram sa krilima gotov na placu tamo. Eto onda valjda je dosta jako? :osmeh:

Pa zavisi kakvu drljacu hoces, ako hoces "laku drljacu" onda pravi krila od cevi (mislim da su cevi 50mmx50mmx5mm). Ako hoces tesku drljacu onda pravi tako od brodskog lima iz komada onda jedino mozes da biras debljinu tog "lima" kod nas je 20mm (da je deblji ne bir rus verovatno mogao da vuce jer bi bila jos teza) a moze da bude i 25mm mada te od 25mm stavlja koliko sam ja razumeo tek preko 5m sirine pa do 10m ali tu treba traktor od 300ks minimum.
 
Rekao mi je posle praznika,sada ce to,jos par dana...E,pa da,mozda ces moci da menjas jer je i dalje nova:osmeh:
 
Nazad
Vrh