Čestitke za ponove.

Igore cestitam od srca! Drago mi je sto se bavis stocarstvom i samim tim je svaki napredak sa daleko vise znoja i truda proizasao. :ppozdrav:
 
Hvala svima jos jednom,sta da vam kazem sem da svakom pozelim i po dva ovakva :) tek ce da bude znoja posebno za njega,ali nadajmo se da je to dobar potez, da nije stocarstva verovatno se nebi upustali u takvu stvar,ali da ce olaksati posao oce sigurno,tj. bar se nadam da me nece razocarati :)
 
Cestitam Igore da te odlicno sluzi i neka je srecom da bude jos neki ovakav, zasluzeno si sebi olaksao posao :ppozdrav: Ako nije tajna koliko::novac:: ?? :osmeh:
 
Nije tajna 80124e sa pdv-om,s tim da jos na tu cenu ide kasko osiguranje 30-35hilj dinara i obrada kredita 1% znaci 800e,i u ceni je deo neke kamate jer je to pogodjeno u onoj akciji 0% prosle godine.
Vec vidim da cemo se otimati iako se brat bunio da claas nista ne valja samo je fendt nesto,danas malo provozali kaze daj mi reko idi u fendta ovo nista ne valja nimu bilo pravo ali nisam mu dao :D ima vremena navozace se.Ma dace nam drzava jeftino gorivo po 150 din sta nas briga :DD
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh