Čestitke za ponove.

Ne samo oni nego i neki premium brendovi u toj klasi su kao iz Kinder jaja...Jbt igračke a napucali im cene k'o za prave.
 
Mislim da 6000 e nije mala razlika između Lovola 754 i Armatraka 704. Nije valjda baš toliko bolji? Možda sam pristrasan pošto mi se sviđa plava boja ;)
 
@MIRBAN
Traktor je Armatrak 704 e+, hteo sam 854 ali ga nije bilo na stanju. Cekao bih najmanje 3 meseca na isporuku a to nisam hteo. Ovaj model je bio samo jedan primerak na stanju tako da sam ga preuzeo odmah po uplati. Cena je 30 000 e sa pdv om dok je 854 skuplji za 2 000 e.
Sa traktorom sam zasad prezadovoljan, odradio je setvu psenice na povrsini od 45 kj i napravili smo do sada 43 rh. Motor mu je isti kao na modelu 854 ali ima 10 ks manje, koliko znam zbog pumpe. Razlikuju se i u menjacu i u dimenzijama traktora, ovaj model je nesto manji od 854 kao i u tome sto 704 ima reverzer dok ga 854 nema. Sve ostalo je isto, kabina je bas ok, klima, radio, automatsko kacenje na polugama, spoljne komande hidraulike...Sve u svemu dosta lepo pogotovo kad predjes sa 539 sa kojim smo do sada radili te lakse radove posto smo ga i uzeli za te poslove.
Vozim ga 3 god i bez kvarova prezadovoljan zasad
 
@BOKIBOLE
Naravno da sam razmatrao i jeftinije a i skuplje varijante ali mislim da je kod Armatraka najbolji odnos cena-kvalitet. Sto napisa Matic, kod nekih premium brendova sam se bas razocarao, prilicno su skuplji a izgledaju kao da se sklapaju u istoj fabrici gde i Armatrak a imaju dosta manje opreme.
 
@BOKIBOLE
Nisam imao prilike da cujem komentare o Lovol u kod nekog od mojih prijatelja ili poznanika posto je bas slabo zaatupljen u mom kraju dok ovih turcina ima bas prilicno i nisam cuo nesto negativno o njima, cak naprotiv.
 
Čujem da u susednom selu par njih ima probleme sa Armatrakom, ali 854, i sve to valjda na par stotina sati. Izgleda kako koga zadesi. Nadam se da će tebe služiti bez kvarova.
 
Pitanje je koliko su serviseri azurni sto se tice Lovola ukoliko dodje do nekog zastoja u sezoni jer koliko sam razumeo servis im je u Kraljevu..
 
@BOKIBOLE
Naravno da sam razmatrao i jeftinije a i skuplje varijante ali mislim da je kod Armatraka najbolji odnos cena-kvalitet. Sto napisa Matic, kod nekih premium brendova sam se bas razocarao, prilicno su skuplji a izgledaju kao da se sklapaju u istoj fabrici gde i Armatrak a imaju dosta manje opreme.
Ne u istoj fabrici ali u istoj zemlji.
 
3 cilindra,još nisam stigao da ga upoznam.Malo sam prevlačio seme i tarupirao,brz je lako prima gas ali skače ko magare 🙄
Sad ću mu skinuti tegove da vidim kako sr ponaša,gume sam ispustio na 1,5bar i opet skače.
 
3 cilindra,još nisam stigao da ga upoznam.Malo sam prevlačio seme i tarupirao,brz je lako prima gas ali skače ko magare 🙄
Sad ću mu skinuti tegove da vidim kako sr ponaša,gume sam ispustio na 1,5bar i opet skače.
Čestitke na ponovama.
Inače ti traktori su strašno neudobni. Možda je samo do ukusa i možda sam ja prefin, ali imao sam većeg brata u zelenoj boji 430 Agrofarma, nije mi sjeo nikako iskreno, skakao isto na sve moguće načine i bio baš tvrd...
 
Nazad
Vrh