Čestitke za ponove.

Da, da zategnut sa k'o praćka od vožnje bajsa po ataru. 🤣 Kada mi zmija pređe put mislim da tada bajs ide i 50 kroz atar. 🤣 Da nemam kočnice ko zna u kojoj bi se K.O zaustavio.
 
Ја купио прошле године бајс и будала место ове балонке гуме ја узмем оне танке на 5,5 бара се дувају. Мајко света сада тражим неки удобнији сиц кажу има неки силиконски, сада кад видим летњи пут или неке неравнине одма ме нека језа од доле крене.
 
Merak nema zamerki :haha: :haha: :LOL:
Nemo se ljutis, ali merak je kada se sjedne za neku quad-činu. Pravac vise diriguje zadnji pogon nego upravljac. Mada se za to nema para, pa smo osudjeni na bajs:haha:
Da, da zategnut sa k'o praćka od vožnje bajsa po ataru. 🤣 Kada mi zmija pređe put mislim da tada bajs ide i 50 kroz atar. 🤣 Da nemam kočnice ko zna u kojoj bi se K.O zaustavio.
Jebes zmiju, nema nogice da trckara. One kerine sto budu sa babama su zeznute, tele ima 60kg a baba vice ne boj se nece dzeki ujest. Mozda me nece ujest ali ce me pojest:haha::haha:. Kerina veca od mene a leti ko avion
 
Da, da zategnut sa k'o praćka od vožnje bajsa po ataru. 🤣 Kada mi zmija pređe put mislim da tada bajs ide i 50 kroz atar. 🤣 Da nemam kočnice ko zna u kojoj bi se K.O zaustavio.
Значи и ти си као и ја кад видим змију ја и у трактору дижем ноге, а у золошки врт у Суботици иде лик за 1 Мај и као да се сликате са змијом. Реко рођаче ако нећеш да умрем бежи од мене док нисам поче јуначки да вриштим и падам у несвест.
 
Uzmite stucnu-sticnu ,kako se vec zove,onu sipku na kojoj ide sediste ,ali sa amortizerom,plus jos neko ergonomsko sediste i milina :).
 
Prosle godine sam presao biciklom preko zmije na atarskom putu,nisam je video od trave ,put ja slabo koriscen,video sam je tek na pola metra od prednjeg tocka,a uopste nisam vozio sporo,uglavnom nisam smeo spustiti noge na pedale jedno desetak metara lol ,ne volim zmije uopste,sav se najezim kad ih vidim.Nzm jel prezivela,daleko od toga da sam uopste smeo stati biciklom lol,verovatno jeste jer bicikli ima strasno mekano gume.
 
Evo podešljive suspenzije sica.
Stavljam za offroad.
fda63d312f1af0e4b413ede1c9861b61.jpg


Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Al' cvikate od malog stvorenja, sta bi da stvarno iskoci nesto ispred vas
Njoj ni traktor ne moze nista.
Zapravo moze ali kad se nabode kocnica tek.
Ja ih satanizujem gde god vidim, u jednom bliskom susretu nisam dobro prosao pa odatle jos veca mrznja tih stvorenja a guster je mini aligator, ni njemu ne verujem


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh