Čestitke za ponove.

Odose pare od zita sve....
A taman sam planirao 3 dana na Bezkintosu,plaža Lavorikis....
Eeeeeeej Rasheede,glup si sine do bola.....😀
 
Povraćaj para jedino je siguran ako pare uložite u alkohol!
P.S.Rašide nešto su mi kilavi ti rotori na prikolici.
 
Povraćaj para jedino je siguran ako pare uložite u alkohol!
P.S.Rašide nešto su mi kilavi ti rotori na prikolici.
Alkohol ne konzumiram. Takva je dosla,vidim i ja da su nikakvi. Nasao sam tu firmu u Austriji sto ih je pravila,imaju rezervnih delova jos uvek na lageru za modele njihovih prikolica od 1968 do 2018,rodjak je kod njih u blizini ici ce da se raspita a ja cu ovde pogledati koji bi rotori sa slicnim promerom i rasporedom lopatica,sa istom debljinom cevi rotora odgovarali ovoj. Jbg,pokojni deda bio slab covek,imali smo poljostroj 4t prikolicu za stajnjak,deda nije mogao da lageruje djubre nego tovario odmah na prikolicu pa razbacivao i propala prikolica,pojeo je stajnjak. Mene bilo zao da je prodam mnogo sam bio vezan za njega odhranio me i na kraju mi umro na rukama,ispeskarim je i zastitim i napravim na njenoj sasiji pusnicu za meso kobasice slaninu i sacuvao sam joj sve vitalne delove koji su ostali od nje. Izvinite odoh u offtopic
 
Da, ipak je. Potrgao mu se jedan traktor, pa je malo zavlacio.
5200 rh, 2014 godina, mehanika sve, 3 para izvoda, klima, kompresor, zracne kocnice, utovarivač, zadnje gume original prednje nove. Traktor je dosta sacuvan vanjski, treba ga dobro oprat i ocistit iznutra. Kao i na svakom ima stvari za porjesavat, kvacilo na sto me i jesu upozoravali, a ono sto nisam primjetio pri kupovini je da ima neki problem sa gorivom, odnosno nekad dok upali ostane bez goriva i crkne, upali ponovo, protera to i dalje normalno, pa ako bi me mogao netko uputiti šta prvo pregledat, vjerujem da je nešto poštopano, a prvo moram filtere promijenit. Također ako mi netko može pojasnit malo rad sa hidraulikom, koja ručica za šta i kako, žuta i zelena jel. Hvala.
 
Nazad
Vrh