Čestitke za ponove.

Da li je to tehnostroj-ljutomer? Kolega ima tu ljutomerku, zverska šasija, strašna prikolica. Uradio joj je nove stranice, zategnuta kao praćka i sada mu je na um palo da kupi dve nove palazoglu prikolice. Ako mu to prodje ljutomer ide u oglase.
 
Kog tog gazde sumnjam da ce biti jeftinija od 4000.Slikacu je kada mi bude u prevozu u žetvi da vidite kako izgleda.Ja sam mu rekao da je nema smisla menjati za palazoglu a on zapeo pa hoće.
 
Ljutomerki ima i većih. Ja sam gledao veće, to izgleda neuništivo, ne može se preopteretiti.
Jedina moja zamerka na tip stranica, više mi se svidja rinfuz otvaranja zmaj i loznička , i mogućnost spuštanja samo gornjih stranica kada tovarimo bale. Čini mi se to ne ide kod ljutomerke, ili ja grešim?
 
Pre neki dan stigla.
A ja juce prolazim pored kuce i razmisljam dal da te nazovem i ajde zurim nemam kad pa necu a mogao sam i cast da uhvatim 😀.
Salim se malo Gorane, neka dobro sluzi.
 
Juče sam bio kod neke babe, prodaje zemlju pored mene. Kaže pitala je komšiju pošto je zemlja, kaže kada je rekao da je samo 8000 e po jutru neprijatno se iznenadila. Kaže na televiziji su govorili da je zemlja enormno poskupela da se moze dobiti i 20 000e. Inače u pitanju je 3. i 4. klasa gde zna voda da leži, nekih 3 km od asfaltnog puta :)
Nedavno izmedju pivnica i despotova cujem 14.000€ jutro… mislim da ce pametnije biti kupiti neki stan..
 
Konacno posle vise godina odlucivanja pazario sam sejacicu za direktnu setvu.
Nadam se da je dobra odluka.....


 
Nazad
Vrh