Čestitke za ponove.

Jel si to pravio ili kupio?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Kupio sam,firma Termogal plus Backo Petrovo selo...narucio sam da proslog ponedeljka i rekli mi do cetvrtka stize i jutros u pola sedam bili kod mene

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Imam takav selektor.Samo ga utipluj na ravan beton.Ok pšenicu radi,nisam baš zadovoljan sa sojom provuku se polovice treba sporije da curi na sita i onda bolje radi.
 
Taj sistem selektora ne valja nista pa nek kaze ko sta hoce. Moze tako da radi, ali samo ako su obrtaji bar 200 i oscilacija veca. Nagledao sam se raznih selktora ovog tipa i svi do jednog imaju iste probleme, a pogotovo ako su sita perforirana. U soji su prakticno neupotrebljivi osim ako se ne radi o izbacivanju trave kao sto je ambrozija.
 
Imam takav selektor.Samo ga utipluj na ravan beton.Ok pšenicu radi,nisam baš zadovoljan sa sojom provuku se polovice treba sporije da curi na sita i onda bolje radi.c
Imam isti selektor,rad selektora se podesava na poluzi,zateze koliko ce oscilirati,bitno da je fiksiran za beton,ako on skace ko jarac,od kvaliteta nema nista.ja sam kupio i dugacak puz, i odmah ide zasticeno seme direkt u prikolicu.
 
Imam isti selektor,rad selektora se podesava na poluzi,zateze koliko ce oscilirati,bitno da je fiksiran za beton,ako on skace ko jarac,od kvaliteta nema nista.ja sam kupio i dugacak puz, i odmah ide zasticeno seme direkt u prikolicu.
Oni mi namontirali koliko da oscilira zategli i to je to...rekli mi da ga fiksiram i narucio sam jos jednog puza direktno zasticeno seme da ide u prikolicu...Milovane jel da ga pustim manju kolicinu da izlazi u selektor ili malo vise?

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
To ces videti pri radu. Ne sme da ti prepunjava sita,isto tako treba da uskladis i hemiju,da ne prefarbava a i da ne bude ne zasticeno seme. Sve u svemu,sam ces uociti nedostatke,bolje nego da te neko zbunjuje preko poruka.
 
Kupio sam,firma Termogal plus Backo Petrovo selo...narucio sam da proslog ponedeljka i rekli mi do cetvrtka stize i jutros u pola sedam bili kod mene

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
Taj sistem selektora ne valja nista pa nek kaze ko sta hoce. Moze tako da radi, ali samo ako su obrtaji bar 200 i oscilacija veca. Nagledao sam se raznih selktora ovog tipa i svi do jednog imaju iste probleme, a pogotovo ako su sita perforirana. U soji su prakticno neupotrebljivi osim ako se ne radi o izbacivanju trave kao sto je ambrozija.
A sto nevalja? U mom selu ima lik slican ovakav i radi ekstra radi skoro svima u selu i okolini,da ne valja nebi imao posla sigurno

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 

Konacno nasao pravi IMT traktor.
Uzeo sam ga za prskanje, setvu, vestak.
Samo ce dobiti uske tockove...
Cestitam, nek brzo zaradi nov
Od uvek mi se svidjala ta kabina, bas je pregledna.
Jesu gume zadnje standardne ili nesto manje, na slici deluju da su manje...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
A sto nevalja? U mom selu ima lik slican ovakav i radi ekstra radi skoro svima u selu i okolini,da ne valja nebi imao posla sigurno

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Danas sam ga probao i bas lepo radi,treba jos malo da se dosteluje ali radice posao

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh