Čestitke za ponove.

Je l' ima neki klip te mašine u radu? Ja to nikad nisam video, ne znam ni šta je... ::sramota::
 
Hladnjak nema šanse da zaštopa,a teško i filter,kadgod izduvavam i jedno i drugo,bude samo nešto simbolično! A drugo neće to ići brzo,u fulu 15km/h,a možda i manje :ppozdrav:

Nisam sa ti strojem radio, al sam malčerom naprijed radimo stalno i znam na šta filter i hladnjak liče kad je suvo. Jasno da je malčeru brzina kretanja manja i više diže prašine. Isto tako kad naprijed guramo drljaču tri krila, a iza spremač isto se filter puno samo tako i uz radne brzine u prosjeku 12-13 km/h.

Kad probaš javi nam kako ide i kako je sa filterom i hladnjakom.
 
Počeo sam,kad je uzet,svaki dan izduvavati,kao na torpedima,pa mi cicimoric rekao,da oni to posle završene sezone,ni posle završene sezone nije bilo ništa više,nego posle jednog radnog dana,maltena! Ni u filteru,ni u hladnjacima! A desi se nekad,kad duva vetar,da nevidim ništa u spremiranju
 
Gledao sam ja zadružni NH oko 200ks kako radi sa takvim tabanalom kao što Minđušar ima ide kao oluja jbt prži ga ali i dimi suncukret je radio iza njega pepeo ali nema traga štapova.Posle kad sam se vraćao atarom svratim da vidim njivu jbt asfalt...
 
Počeo sam,kad je uzet,svaki dan izduvavati,kao na torpedima,pa mi cicimoric rekao,da oni to posle završene sezone,ni posle završene sezone nije bilo ništa više,nego posle jednog radnog dana,maltena! Ni u filteru,ni u hladnjacima! A desi se nekad,kad duva vetar,da nevidim ništa u spremiranju

Исто и код мене на оној мојој шклопоцији...то се једаред дува кад се заврши сезона услуга, да није истих сваке треће године издувавање:haha: на мојој површини....
 
Ja u spremanju i tanjiranju svaki dan izduvavam i bude bas dosta prasine,u oranju samo kad orem zapaljenu kuruzovinu ili strnjiku... ali i hauba mi je nisko pa verovatno vise uvuce...
 
Nazad
Vrh