Same

Total u Technolubu je još jeftiniji, u februaru je utto 10w30 bilo 480 dinara sa pdv
 
Kako misliš svo ulje da ispustimo iz menjača? Misliš na to da ostane nešto ulja u menjaču kada se ispusti? Ili misliš da se ne dosipa drugo ulje u menjač?
 
Kod mene na Same Silveru 130 iz 2007, a i u Laseru iz 2011, ide ATF Dextron 2

Послато са 24115RA8EG помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh