SPORT-Opšta tema

Ovaj bolesnik je kupljen ne zato sto je on sa svojim igrackim kvalitetima potreban Olimpiakosu nego je kupljen jeftino za preprodaju a sa ovim gestom i sa gestom gde on objasnjava treneru sta treba da radi i koga da uvodi ili izvodi iz igre celnici tima iz Pireja su videli sta su uzeli i on je vec sada spreman da leti dalje da ga proslede negde dalje jer je kasno za bilo kakvu edukaciju a igracki nije igrac za velika dela ili velike klubove a jedina stvar koja moze da uspori odlazak je taj novi ugovor i na koliko je potpisan i kako je potpisan jedino ako ga ugovor veze a da je pogodio najskupljeg igraca Panatenaikosa a izgleda da ga je promasio neznam kolika bi osteta bila i kako bi reagovale sluzbe za sankcije a iovako ce klub morati da plati ovo neartikulisano divljanje. Ovaj kompleksas inace nezna kako da sebe izbaci u prvi plan ili kako drugacije da baci akcenat na sebe u ovakvoj konkurenciji pa je poceo kabare .Kasno je za bilo kakvo kanalisanje ovaj je i u Tuerskoj ligi lupao samare ovde klub moze da zaradi samo veliki problem sa bolesnikom ali da se ovajdi nesto sa njegovim kosarkaskim repertoarom od toga nema nista
 
Нико не прича да су Звезда и Партизан изгледа упали у франшизу евролиге...

А писао сам за те америчке црнце да су стока... да је имало правне државе били би онда они Партизанови у затвору што су тукли Звездине играче а чини ми се и понеки Звездин Нигеријац...
 
За сто милиона направиш још 5 Јокића... Макар их клонирао ко доли... :) .
 
Poslednja izmena:
Voljeni Zeljko prihvatio blanko cek od Panate. Vole covek pare pa to ti je. Sad sam u dilemi. Posto su navijaci Partizana i Zeljko potpisali neki ugovor o bezgranicnoj ljubavi, da li ce ovi prvonavedeni dobiti neko obestecenje za raskid ugovora??
 
Voljeni Zeljko prihvatio blanko cek od Panate. Vole covek pare pa to ti je. Sad sam u dilemi. Posto su navijaci Partizana i Zeljko potpisali neki ugovor o bezgranicnoj ljubavi, da li ce ovi prvonavedeni dobiti neko obestecenje za raskid ugovora??
Toliko o tome da je izlapio, da mu je Vučić dao platu koju nigde nece dobiti jer ga nece niko. Sve je to bila rezimska propaganda protiv Zeljka.
Zeljko je Partizanu kroz sezonske karte zaradio visestruko vise nego sto je bio placen.

Crne kose, bele uspomene i zauvek jedan davni san... čekamo ga opet u nekim boljim vremenima!
 
Limeni sns ostoja ga doveo, platio, potpisao ugovor sa njim, ali rezim radi protiv vas i zeljka. Tragikomedija level pro sa vama koliko ste zaslepljeni. Ali lepo je to mastati da si opozicija uvek i uvek mnogo uspeniji od svih zato sto imas talenta.
 
ne zna se tu ko je ludji

dal zeljko koji se maze govnima zbog para koje mu sigurno vise nisu potrebne u zivotu
dal janakopulos koji trosi pare na trenera u ovoj kolicini---2 NBA igraca moze lagano da dovede za 12mil evra(3god-4mil po sezoni)
dal navijaci partizana,koji oplakuju to sto se nije navodno vratio i koji i dalje gutaju pricu

elem
pre samo 2 godine,zeljko dok pregovara sa upravom kluba koji voli do neba-ima konferenciju za novinare gde maze i laze navijace radi sebe kako bi mu navijaci poverovali i vrsili jos veci pritisak na upravu da se potpise novi ugovor iako je sezona vec bila losa iako je promenjen ceo tim(ne prvi put)...to je cuvena prica---vrlo je jednostavno ili cu biti ovde ili necu raditi,ja ne vidim sebe u drugom klubu
pre sad vec dosta godina(mozda i skoro 10) Janakopulos govori da je za njega zeljko obradovic mrtav covek,da ce u panatianikos da se vrati samo kao gost dok on vodi klub...da on jeste zasluzan za uspehe panate ali ne u toj meri kao sto je familija Janakopulos jer je ona ta koja daje pare

mozda to i ne znaju ovde neki ali nadimak ---Patlidzan--- koji ima Zeljko mu je upravo nadenuo Janakopulos,dok je ovaj ratovao sa fenerom i turcima pa i zeljkom

posle svega ovoga,sad je osim titule sve ne uspeh
da li ce biti deseta videcemo,pod moranje je to je sad sigurno
koga ce sve dovesti i kakvu ekipu ce napraviti i to cemo uskoro da saznamo
 
ne zna se tu ko je ludji

dal zeljko koji se maze govnima zbog para koje mu sigurno vise nisu potrebne u zivotu
dal janakopulos koji trosi pare na trenera u ovoj kolicini---2 NBA igraca moze lagano da dovede za 12mil evra(3god-4mil po sezoni)
dal navijaci partizana,koji oplakuju to sto se nije navodno vratio i koji i dalje gutaju pricu

elem
pre samo 2 godine,zeljko dok pregovara sa upravom kluba koji voli do neba-ima konferenciju za novinare gde maze i laze navijace radi sebe kako bi mu navijaci poverovali i vrsili jos veci pritisak na upravu da se potpise novi ugovor iako je sezona vec bila losa iako je promenjen ceo tim(ne prvi put)...to je cuvena prica---vrlo je jednostavno ili cu biti ovde ili necu raditi,ja ne vidim sebe u drugom klubu
pre sad vec dosta godina(mozda i skoro 10) Janakopulos govori da je za njega zeljko obradovic mrtav covek,da ce u panatianikos da se vrati samo kao gost dok on vodi klub...da on jeste zasluzan za uspehe panate ali ne u toj meri kao sto je familija Janakopulos jer je ona ta koja daje pare

mozda to i ne znaju ovde neki ali nadimak ---Patlidzan--- koji ima Zeljko mu je upravo nadenuo Janakopulos,dok je ovaj ratovao sa fenerom i turcima pa i zeljkom

posle svega ovoga,sad je osim titule sve ne uspeh
da li ce biti deseta videcemo,pod moranje je to je sad sigurno
koga ce sve dovesti i kakvu ekipu ce napraviti i to cemo uskoro da saznamo
Sine LULE28 toliko si se potrosio na objasnjavanje da je Zeljko Obradovic los i potrosen trener i da nema pojma trudio si se i zvrljao si do iznemoglosti A ON COVEK SADA DOBIO TEPIH OD MILIONA I UGOVOR OD 12 MILIONA .To ti moj dobri LULE 28 govori da nista mukice jedna ne razumes materiju da ne razumes osnovne pojmove u ovom sportu i umesto da slusas eksperte a i ja sam jedan od njih ti slusas Andjusa i citas Zvezdine simpatizere razvaljene od sintetickih supstanci i smrkanja pomesanih sa enerdzi drinkom i lupas do iznemoglosti razne nebuloze .
Naslovi u svetskim medijima su KRALJ SE VRATIO a sta drugo i da napisu nista nisu slagali a ni izmislili medjutim dok jedan veliki deo populacije ne prestane da gleda i cita Vuciceve medije imacemo priliku da cesto procitamo od zaglavljenih neinformisanih i lakovernih ovakve izjave i postove a i samo nase drustvo ne priznaje znalce strucnjake genijalce i talente jer mi smo drustvo Lepih Mica i mega trendova .Oprosti mu boze sto je zvrljao glupostio zaveden je i zatrovan toksicnim informerima a i to ce proci jednog dana
ONO STO ZA SADA SA SIGURNOSCU MOZEMO DA PREDPOSTAVIMO DA CE ZELJKOVO PRVO GOSTOVANJE KOD ZVEZDE U ARENI BITI IZREZIRANO SA UNAPRED SPREMLJENIM CACIJIMA VREDJANJEM PROVOCIRANJEM COVEKA KOJI JE POZLATIO REPREZENTACIJU SRBIJE I NASEG SPORTA BICE USIJAN DOCEK U ORGANIZACIJI BOLESNIKA KOJI JE SATRO SVE CEGA SE DOVATIO APLAUZA SIGURNO BITI NECE ALI IZREZIRANE MRZNJE HOCE U OGROMNIM KOLICINAMA nazalost realnost je veoma surova .Medjutim po sredstvima informisanja ce biti mnogo Andjusovih sledbenika i Andjusovih i Acinih i delovace kao male osice i dronovi sa zujanjem sa botovima i njihov zadatak ce biti lajanje na zvezde i rezanje na nepoznato a glavni cilj destabilizovati velikane i objasniti zaglupljenom delu populacije da sve sto su osvojili Zeljko , Novak i Bodiroga da je to slucajno da je to greskom ovojeno i da oni mrze Srbiju i ruse Srbiju a da su pravi patriote CMAR INFORMER ,KRLE GOVNO DJUKA BIZON JETKE DZIBUTKE GANGULE I OSTALO SLAG DRUSTVO
Nadam se da ti neces biti medju zarazenim navijacima crveno belih koji ce pod komandom ludaka koji ce da spremi socnu koreografiju Zeljku i neodgovarajuci docek mislim da bi tim gestom svako sebi naneo ozbiljan moralni samar za sva vremena ako nesto razumemo i ako imamo i malo svesti i casti ali ajde da vidimo nadam se da gresim u proceni a voleo bi da gresim
 
Prvi koji je zaveden na ovom forumu SI TI.Ono tvoje SAMO JE NEBO GRANICA ostaje za sva vremena,koristi nesto manje tih energetskih napitaka nama starijima moze da se slosi.A sto se para tice dao vam je Vucko tih narodnih para i vise nego sto je i trebao_O Zeljku kao strucnjaku sve najlepse ali da je pozlatio reprezentaciju bas nesto i nepamtim .Bilo je i boljih i zlatnijih od njega
 
Sine LULE28 toliko si se potrosio na objasnjavanje da je Zeljko Obradovic los i potrosen trener i da nema pojma trudio si se i zvrljao si do iznemoglosti A ON COVEK SADA DOBIO TEPIH OD MILIONA I UGOVOR OD 12 MILIONA .To ti moj dobri LULE 28 govori da nista mukice jedna ne razumes materiju da ne razumes osnovne pojmove u ovom sportu i umesto da slusas eksperte a i ja sam jedan od njih ti slusas Andjusa i citas Zvezdine simpatizere razvaljene od sintetickih supstanci i smrkanja pomesanih sa enerdzi drinkom i lupas do iznemoglosti razne nebuloze .
Naslovi u svetskim medijima su KRALJ SE VRATIO a sta drugo i da napisu nista nisu slagali a ni izmislili medjutim dok jedan veliki deo populacije ne prestane da gleda i cita Vuciceve medije imacemo priliku da cesto procitamo od zaglavljenih neinformisanih i lakovernih ovakve izjave i postove a i samo nase drustvo ne priznaje znalce strucnjake genijalce i talente jer mi smo drustvo Lepih Mica i mega trendova .Oprosti mu boze sto je zvrljao glupostio zaveden je i zatrovan toksicnim informerima a i to ce proci jednog dana
ONO STO ZA SADA SA SIGURNOSCU MOZEMO DA PREDPOSTAVIMO DA CE ZELJKOVO PRVO GOSTOVANJE KOD ZVEZDE U ARENI BITI IZREZIRANO SA UNAPRED SPREMLJENIM CACIJIMA VREDJANJEM PROVOCIRANJEM COVEKA KOJI JE POZLATIO REPREZENTACIJU SRBIJE I NASEG SPORTA BICE USIJAN DOCEK U ORGANIZACIJI BOLESNIKA KOJI JE SATRO SVE CEGA SE DOVATIO APLAUZA SIGURNO BITI NECE ALI IZREZIRANE MRZNJE HOCE U OGROMNIM KOLICINAMA nazalost realnost je veoma surova .Medjutim po sredstvima informisanja ce biti mnogo Andjusovih sledbenika i Andjusovih i Acinih i delovace kao male osice i dronovi sa zujanjem sa botovima i njihov zadatak ce biti lajanje na zvezde i rezanje na nepoznato a glavni cilj destabilizovati velikane i objasniti zaglupljenom delu populacije da sve sto su osvojili Zeljko , Novak i Bodiroga da je to slucajno da je to greskom ovojeno i da oni mrze Srbiju i ruse Srbiju a da su pravi patriote CMAR INFORMER ,KRLE GOVNO DJUKA BIZON JETKE DZIBUTKE GANGULE I OSTALO SLAG DRUSTVO
Nadam se da ti neces biti medju zarazenim navijacima crveno belih koji ce pod komandom ludaka koji ce da spremi socnu koreografiju Zeljku i neodgovarajuci docek mislim da bi tim gestom svako sebi naneo ozbiljan moralni samar za sva vremena ako nesto razumemo i ako imamo i malo svesti i casti ali ajde da vidimo nadam se da gresim u proceni a voleo bi da gresim
sta si se nalozio na andjusa,acu,dzajica i ostale?
jer mislis ti svojom glavom ponekad?

da sam ime i prezime takvo kakvo jeste zeljko obradovic nikad ne bi pogledao vise u pravcu atine zbog reci koje je dobio,meni je ne stvarno da takav covek sve uraditi zarad para....danas je 22 jun 2026...evo ostace ovaj post pa cemo videti za godinu ili 2 dana sta ce biti na kraju ovoga
budzet i pare o kojima se prica je nestvaran do sada u istoriji evropkse kosarke
on sad tamo mora da uzme sve,titula evrolige je pod moranje a titula grcke se podrazumeva

da li ce to uspeti videcemo
kako ce se razici na kraju ako to ne uspe i to cemo tek da vidimo
vec vidim unapred njegovo manipulisanje po konferencijama i ostalo ali sacekajmo godinu dana kasnije pa cemo pricati
 
Sine LULE28 toliko si se potrosio na objasnjavanje da je Zeljko Obradovic los i potrosen trener i da nema pojma trudio si se i zvrljao si do iznemoglosti A ON COVEK SADA DOBIO TEPIH OD MILIONA I UGOVOR OD 12 MILIONA .To ti moj dobri LULE 28 govori da nista mukice jedna ne razumes materiju da ne razumes osnovne pojmove u ovom sportu i umesto da slusas eksperte a i ja sam jedan od njih ti slusas Andjusa i citas Zvezdine simpatizere razvaljene od sintetickih supstanci i smrkanja pomesanih sa enerdzi drinkom i lupas do iznemoglosti razne nebuloze .
Naslovi u svetskim medijima su KRALJ SE VRATIO a sta drugo i da napisu nista nisu slagali a ni izmislili medjutim dok jedan veliki deo populacije ne prestane da gleda i cita Vuciceve medije imacemo priliku da cesto procitamo od zaglavljenih neinformisanih i lakovernih ovakve izjave i postove a i samo nase drustvo ne priznaje znalce strucnjake genijalce i talente jer mi smo drustvo Lepih Mica i mega trendova .Oprosti mu boze sto je zvrljao glupostio zaveden je i zatrovan toksicnim informerima a i to ce proci jednog dana
ONO STO ZA SADA SA SIGURNOSCU MOZEMO DA PREDPOSTAVIMO DA CE ZELJKOVO PRVO GOSTOVANJE KOD ZVEZDE U ARENI BITI IZREZIRANO SA UNAPRED SPREMLJENIM CACIJIMA VREDJANJEM PROVOCIRANJEM COVEKA KOJI JE POZLATIO REPREZENTACIJU SRBIJE I NASEG SPORTA BICE USIJAN DOCEK U ORGANIZACIJI BOLESNIKA KOJI JE SATRO SVE CEGA SE DOVATIO APLAUZA SIGURNO BITI NECE ALI IZREZIRANE MRZNJE HOCE U OGROMNIM KOLICINAMA nazalost realnost je veoma surova .Medjutim po sredstvima informisanja ce biti mnogo Andjusovih sledbenika i Andjusovih i Acinih i delovace kao male osice i dronovi sa zujanjem sa botovima i njihov zadatak ce biti lajanje na zvezde i rezanje na nepoznato a glavni cilj destabilizovati velikane i objasniti zaglupljenom delu populacije da sve sto su osvojili Zeljko , Novak i Bodiroga da je to slucajno da je to greskom ovojeno i da oni mrze Srbiju i ruse Srbiju a da su pravi patriote CMAR INFORMER ,KRLE GOVNO DJUKA BIZON JETKE DZIBUTKE GANGULE I OSTALO SLAG DRUSTVO
Nadam se da ti neces biti medju zarazenim navijacima crveno belih koji ce pod komandom ludaka koji ce da spremi socnu koreografiju Zeljku i neodgovarajuci docek mislim da bi tim gestom svako sebi naneo ozbiljan moralni samar za sva vremena ako nesto razumemo i ako imamo i malo svesti i casti ali ajde da vidimo nadam se da gresim u proceni a voleo bi da gresim
Kolega-ova izjava govori sve o čoveku licemeru,koji je unazadio Partizan pa pobegao kao kurva.Ne govorim o titulama a vi grobari razmislite kako treba da ga dočekate ako imate imalo časti i obraza.Navijaću za Partizan kad bude igrao protiv PAO kao da igra Zvezda-da mu malo ostave pečat.Mislim da će mu večiti očitati lekciju ako pametno odrade prelazni rok.Gledajte sa kojim igračima je igrao Ataman pa je imao lošu sezonu a videćeš kako će pasti i to baš iz razloga što on za sebe misli da je najbolji.Prima ga čovek koji je izjavio da mrzi Obradovića.Mislim da će se gorko pokajati vlasnik kada počnu razni Parkeri da bojkotuju Žoca.
 
Nazad
Vrh