Psenica 2019/2020

I ja sam takodje odradio drugu prihranu, isao je AN 200kg/ha. Takodje me plasi kad ce posle sledece padavine. Mada nisu ni sad neke velike padavine u igri ali opet je bolje nego nista.
 
Ja idem sa regulatorom posto mi slama ne treba,manje nafte,kosim brze,ako polegne nemam ucinak,a kakva su kisna postala leta ucinak je presudan.
I jos nesto msm da je ok vreme bacanja,posto kod mene polako krece u vlatanje.
 
Danas zavrsena druga prehrana. Oko 100kg po kj AN. Prva oko 130kg takodje AN. Kakva su vam iskustva sa regulatorom Moxa? Kaze moze do zastavicara.
 
Ja sam danas isprskao protiv divljeg ovasa Axial (Syngenta).

Mada fali mi jos za 2ha a nemam vise axial-a, sa cime predlazete da idem jer su psenice dosta napredovale?Palas ide do drugog kolenca.
 
Nazad
Vrh