ZMAJ kombajni

Ja sam onda šlang sa 85 kg.Ne smeta mi ništa sem kako sam ranije napisao nazubljenih kaskada na sabirnoj a kada se izvade sita možeš unutra okrenuti traktor sa sve zmajevkom. :haha:
 
nisam se nasao prozvanim,procitaj ponovo taj post,i tvoj citat..

Nema potrebe da se raspravljamo,lepo sam napisao da je meni ovaj prodao djubre i da sam posle toga stavio secku sa kojom sam bio prezadovoljan. Tu rasturacicu sam uzeo na predlog dvojice iz Vrsca koji su mi rekli da njima extra radi,ja sam se prvi dan pokajao. Sad znam da ima odlicnih rasturacica,ali tad ih nije bilo,a ja sada nemam zmaja.
 
Gde naći kočione cilindre i lamele za kočenje za 141. Radio sam kočnice prošle godine i pomoćni cilindri zapekli oba a lamele se raspale skroz , proglodale ih nitne. Spremio sam sve da ugradim od auta ali bih još jednom probao sa originalnom varijantom pa ako nebude dobro onda ide od auta.

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
 
Imam ja od golfa sve ali bih još jednom pokušao sa originalnom verzijom pa ako nebude valjalo stavljam od auta

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
 
Ja sam zamenio sve cilindre, stavio Zastavine, i lamele. Ove sezone je kocio ekstra, bas sam zadovoljan.
Ako sam dobro razumeo u auto delovima gde sam kupovao, lamele su iz Šimanovaca, cini mi se od nekog Miće ili tako nesto i kazu mi da su jedne od najkvalitetnijih na trzistu.
Dva glavna, dva pomocna cilindra i cetiri lamele-ukupno kostalo negde oko 15-16000.
 
Jel zastavine od nekog auta ili kamiona zastave ili je proizvodjač zastava i jel ih ima u svakoj prodavnici autodelova

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
 
Zastava Knic, cilindri original za Zmaj kombajne. E sad da li takvi idu i na kamione, to ne znam. Kupio sam ih gde uglavnom kupujem delove za kombajn, u auto delovima u Obrenovcu. Verovatno ih ima u svim radnjama, a ima i na kupujem prodajem. Ako ne nadjes, javi se, pa da ti dam broj od radnje gde sam ja kupio i brzom postom to mogu verovatno da ti posalju :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh