ZMAJ kombajni

Evo instrument tabla mog kombajna koje je 1994.godiste

2cfa17a.jpg
 
Koliko otprilike kostaju delovi za generalnu motora na Z 142? Bez boš pumpe i rada majstora.Znaci,delovi i masinske obrade.
 
Sad sam našao račun sa datumom 21.9.2012 god, cena delova sa mašinskom obradom i polusklopom za motor S-46 je tada iznosila 103,000 din
PVP i dizne + 17000 din
A onda zavisi i u kakvom je stanju spojnička, osovina pogona PVP,spojnica hidro pumpe.... nakupi se još troškova.
 
Kod drugara menjamo korito u hederu,dali ima neko u okolini novog sada da savija lim od 2mm? samo sredinu menjamo,duzina oko 1.5m
 
Hvala,Manjevicu!
Godiste je '88.,ima oba hedera,cena 6750 evra.
Stanje...nesto srednje,ima ulaganja,ali ne prevelikih.
U svakom slucaju,bolje je da ga ja sredjujem,pa da znam sta je uradjeno.
Nisam imao pare da kupim nesto u ekstra dobrom stanju,pa sam se odlucio za ovakvu varijantu i polako.Dosta stvari cu sam moci da odradim,za nesto se nadam da cete i vi,kolege sa foruma,da mi pomognete,a za nesto ce i majstor morati.
 
U oglasu je bilo upisano '89.U razgovoru telefonom sam ga pitao da li su sve tri tablice iste,rekao je da jesu,ali nisam ga pitao sta pise.Juce sam te tablice gledao,iste su,pise '88.,a nisam ga pitao zasto u oglasu pise drugo godiste.Kao sto ste mi savetovali na forumu,a i na pp,vise sam obracao paznju na stanje,nego na godiste.Bilo mi je bitno da su sve iste.
 
Nisi dao mnogo para za njega. Samo da nema velika ulaganja. Ja sam isto kupio jeftinu, pa mi posle samo u adapter otislo 2000e plus roto secka 1200e.
 
Jesi li pazario nešto u DIS-u? :osmeh:
Ove hale sa četvrte slike su u dobrom stanju, unutra su čiste, kanali, velika ulazna vrata, ne prokišnjavaju. A kad je to rađeno. Baš greota što kažu...
 
Drugari da li neko zna kolika je masa kombajna zmaj 133RM 1987 godiste ili ako ima neka knjiga na internetu da se pogleda.Hvala u napred
 
Nazad
Vrh