ZMAJ kombajni

Nisam merio obrtaje motora.Biter ima 880 obrtaja po dijagnostici koja je rađena.
 
Мотор је прва уградња и довољно је јак. Када сам уградио сечку нисам приметио разлику у раду. Имам два видео снимка у телефону али мислим да нећу умети да их поставим на форум. Не умем са компом више ми одговара "народна техника".
 
Од 2008. Пре 150тке сам имао мали џон-дир ланц и нисам никада возио 142. Гледајући са стране и поред ширег хедера бржи сам од 142, а ја и не форсирам превише.
 
Bili su.Nema nikakvih emocija po svim pitanjima a kombajn nisu gledali jer su kasno došli i već je uveliko pao mrak.
 
Nisu imali odgovarajući priključak na kablu dijagnostičkog uređaja pa se ništa nije moglo proveriti po tom pitanju.
 
Imam ja kompletno remontovanu al traktorsku. Da si prije javio bila je kombajnska i glava joj je pukla, drugo sve bilo uredno. Ja odnesao covjeku da mi ju prepravi u traktorsku...
 
Колега монтоја одговорио бих овде ако може. 150тка је прво био на једној економији, затим су га купили вероватно неки трговци па продали неком ко није умео да га доведе у радно стање. Ја сам одмах имао проблем са прљавим резервоаром. Кварова има али се одклањају. Делови одговарају од 170 и од 142. После куповине овог мог био сам (нисам сигуран) у Госпођинцима, домаћин је имао 151 и другарски одговорио на моја питања и дао неке савете о , мени непознатом комбајну. Његов је носио 6 реди кукурурузни адаптер, мој има за 4 реда.
 
Zorane taj 151 iz Gospođinaca je kod mene.Pojasni mi ako nije problem koji delovi od 142-ke odgovaraju pošto imamo skoro identične kombajne?
 
Zorane taj 151 iz Gospođinaca je kod mene.Pojasni mi ako nije problem koji delovi od 142-ke odgovaraju pošto imamo skoro identične kombajne?
Сви делови са кукурузног адаптера. Осовине сламотреса (задњу сам мењао), вероватно и сламотреси, мислим и мењач, крајеви спона,волан... Све ременице преноса су од 170.
 
Menjač jeste isti.Osovine slamotresa odgovaraju ali prednja mora da se produži na strani suprotnoj od one gde dolazi gonjena remenica da bi slamotresi stojali u pravcu.Slamotresi u mom slučaju nisu isti.Da li je kod tebe uzani ili široki zadnji trap sa točkovima?
 
Задњи трап је ужи, гуме 7,5-16, предње 18,4-26. Боље би било да има веће (скупље на жалост) гуме, мало се љуља кад је бункер баш пун.
 
Nazad
Vrh