ZMAJ kombajni

Anlaser je stari tip.Da li se moze montirati novi tip anlasera ?
 
Anlaser je stari tip.Da li se moze montirati novi tip anlasera ?
Kod mene je novi tip tako da mislim da moze,a to ti je i bolje da uradis.

- - - - - - - - - -

Spoljna fi153
Unutrašnja fi 62
Debljina 12mm stim da debljina možda 1-2 mm više nisam baš siguran možda je malo potrošena
Ako si to merio staru onda izgleda da debljina prelazi 5mm a ja sam mislio da je nova 5mm/treba da porucim nove obloge a sam cu ih lepiti pa mi zato trebala dimenzija da nebi samo zbog toga sad skidao/Hvala
 
  • Like
Reagovanja: Jug
To sam merio staru koju sam skinuo a debljina onda nebi trebalo da prelazi 5mm jer imaš sa obe strane po jednu i par mm onaj srednji deo koji ih nosi i koji na sebi ima nutove
 
И мене помало изнервира када видим оглас без цене. Хајде овде стоји нешто, вероватно због претраге, да искочи оглас пре других, али кад пише "по договору" онда ми дође да га ни не погледам, па наравно да ће по договору, како другачије, али стави цену.;d}
 
Iz iskustva oglasi bez cene su najskuplji i iz principa ja ih vise nikada ne zovem sto preporucujem i ostalima.Kad god sam ranije takve zvao ja do cene pre pet minuta njegovog objasnjavanja i hvalisanja prodajne stvari nisam mogao doci,i kada cujem konacno paprenu cenu e onda ni tad ne mogu tek tako da mu spustim slusalicu u pola njegove recenice u kojem pa narednih jos pet minuta objasnjava kako ta cena nije visoka jer mu je ta stvar toliko dobra...bla bla i tako bez 10 minuta nisam uspeo ranije zavrsiti razgovore,i takvih samo 5-6 pozivanih oglasa ja bespotrebno spucam 50-60.minuta,tako da nikad vise!
 
U opisu oglasa,trebalo bi da je ovaj kombajn nekog naseg clana
http://www.polovniautomobili.com/oglas5619477/zmaj_142/
Gde li su te slike remonta?
to je moj kombajn pogledaj stranu 306 u ovoj temi a druge komentare necu da komentarisem svako ima pravo na svoje misljenje

- - - - - - - - - -

imas i video snimak na yu tubu vrsidba kuruza dobrinci i zetva dobrinci ja neznam da prenesem link nerazumem se toliko u kompujutere

- - - - - - - - - -

U opisu oglasa,trebalo bi da je ovaj kombajn nekog naseg clana
http://www.polovniautomobili.com/oglas5619477/zmaj_142/
Gde li su te slike remonta?
ti si brate komentarisao moje slike remonta
 
dali ima neko technicke specifikacije za zmaj 143rm?snaga,tezina,dimenzije,motor itd?

najvaznija mi je massa praznog vozila,znaci bez adaptera
 
Poslednja izmena:
Imam 2 Barumova remena za varijator, dimenzija 45X3165li. Da li je to od Zmaja 142 ili nekog drugog kombajna?
Covek greskom kupio, pa bi da proda. Nasao kupca, ja posrednik (bez provizije:osmeh:) pa da ne zeznem coveka sto treba da kupi
 
Nazad
Vrh