ZMAJ kombajni

Potraži na netu i u temi član Meshter je kačio link. Ako ne nadješ potražiću ja pa ću okačiti. Inače ubedjen sam da ćeš džaba rastavljati....
 
U bell impexu nemaju vise na lageru za zmaja!
Pitam danas jel moguce da se pravi za zmaja kaze on da da da pise na njima zmaj i nehtede mi dati broj artikla!
Mozda dobiju jos do zetve ali tesko, cena 2000,-

sad nesto malo smesno ili tuzno
nazovem frank firmu i pitam dali znaju za zmaj , kaze covek sta je to???
U svakom slucaju i firma schumacher pripada njima tako da imaju sve zivo! ( al ne za zmaja )
Ako ima neko broj artikla koji pase na zmaje prste , ja brzo javljam cenu u nemackoj!
 
Gogi666 nema nikakvih brojeva i oznaka na podizačima iz Bell Impexa.Danas sam proveravao.040620131214.jpgOvo je izgled a zaboravio sam da napomenem da su kod mene dupli prsti marke Forged na koje ovi podizači odlično naležu dok na originalne Zmaj duple prste teško ide montaža ovih podizača-provereno.
 
ima u Mikron Sirig samo oni ne znaju koji stimaju za Zmaja pa ako neko ovde zna od zapadnih naravno cena im je oko 1800 dinara Agroprofil Ada 18 eura
 
Poslednja izmena:
Pozzz drugari na forumu, trebao bih vašu pomoć. Rastavio sam glavu od volana kombajn 133, da zamjenim gumice curilo ulje. I kada sam sastavio nece da mi radi kako treba. Ako pokušam da motam cim malo mrdnem volan tockovi sami motaj. Pokušao sam više puta ali nece. Kako je treba pravilno sloziti da radi.



Poooz i Hvala
 
e raturio levu stranu i kocnice sam skinuo,poluosovina ima lufta u menjacu tj u cevi u kojoj se uzubljuje.sta da radim?dal da ubaci cauru il da menjam cev u menjacu?
 
Imam jedno pitanje za poznavaoce zmaja. imam 131, desi mu se da svu masu povraca ponovo na heder. limovi u hederu dobri, dobri lanci, sine doba odlicne, prijemni biter,odbojni dobri,ona zavesa iza doba radi slamotresi remontovani, dal neko nije imao slican problem?
 
kako da skinem sa sajta ceo fajl?jel moze?
Ne može svako da ga skine! Ima klauzula! Piše tamo dole na dnu stranice sitnim slovima da ne mogu da skinu oni koj močaju po JD-u....
Pa naravno da možeš!!! Klikni na Download ako hoćeš da ga skineš ili jednostavno sačuvaj link-adresu-stranicu u Bookmark-u i možeš da listaš katalog kad hoćeš. Možda će biti potrebno da se registruješ na Box.com ali sve u svemu može da se skine!
Lemilice zardjalo uvlačno grlo preko zime.
 
Poslednja izmena:
ma to mi se desavalo prosle sezone u radu, odjednom samo vraca sve napred i gusi se, sve sam zivo sa calom rasturio igledao i i dalje nam nije jasno
 
poz forumasi,imam jedno pitanje u vezi hidraulicnog klipa varijatora motora zmaja 133,naime i kad se da pun varijator on se stalno vraca u provobitan polozaj i smanji varijator,tako da rucica uvek mora da se drzi da bi isao pod varijatorom,e sad da li su tu gumice popustile u klipu ili sta vec,radi on i ovako ali me nervira:sta:i hteo bi da pitam koje ulje ide u hidrauliku i koliko treba da je puno ona boca posta ja nigde ne vidim min i maks:sta:unapred hvala:ppozdrav:
 
Daki@ .Ide sae 30 i tako i pise na burensetu.tj. rezervoaru.Gornja oznaka je za max. i nalazi se pri vrhu creva otprilike 2 \3 cm od vrha. Kada je heder spusten ,motovilo spusteno varijator i volan ,tj kada su svi klipovi uvuceni .nesme da predje nivo gornju crtu .Tako isto kada su svi izvuceni ,nesme preci minimum.Varijator ti se vraca mozda i zbog ostecenja klipa razvodnika ili ono sto si i ti vec konstatovao.
Lemilica@ brisac bubnja mora biti pravan i tik uz sine bubnja. Ako je iskrivljen na sredini ,nevalja. Vojkan je vec rekao...
 
hvala kolega,kod mene su te oznake izbrisane ali sad mi je jasno,nego da pitam jel neko mozda rasturao taj klip varijatora,da li je komplikovano,zameniti gumice, ne znam dal da se sam prihvatim tog posla ili da nosim nekom majstoru na remont:sta:
 
Nazad
Vrh