ZMAJ kombajni

Primetio sam grešku.:ppozdrav:E sad ima jedan problem što u kamionima ova konjska snaga u oba slučaja je na 2650 o/min.
 
Vazdusar mora biti zadihtovan ko puska da bi se maximalno iskoristio vazduh koji uvlaci ,sto mi se cini da ovde nije slucaj . Dalje nesme kap ulja negde da curka odma nalepi prasine i dolazi do problema .

Mislim da motor itekako ima snage nego sam vam skreno paznju na resenje i pito sam vas konkretno zbog grejanja dali mislite dali se grejo ili ne i sta mislite koja je bila potrosnja .

Po ostalim delovima bi rekao da se kombajn itekako naradio e sad sa kojim motorom to je vec pitanje !

- - - - - - - - - -

A nije hteo covek da izduva sa sabirne ravni i ocisti malo da se nebi videlo kako je trula xd .Nije lepo ismevati tudje masine !!!
Pitao sam najvise ne zbog izgleda i stanja kombajna vec zbog samog motora !!!
 
Koliko može imati konja taj motor TAM 4 klipa?I da mu je dao 2200 a smanjio pogonsku remenicu da ne rasturi kombajn ,nemože imati više od 90 hp. Jedino ako radi do 2700 o/min.Moj kombajn DF stvarno ima nenormalne obrtaje .To zuji ko MiG .Čovek mi kaže da rade na 2500 što mi je puno.Morat ću pitati bošiste ili izmeriti.Potrošnja ,zna se :bravo:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh