ZMAJ kombajni

I moj pali na 24v i ima dva akumulatora od 55ah.Danas metuo akumulatore na njega i kresnuo mašinu da malo razbije ulje.
 
Šta se dešava kad ga treba izluftirati pa malo verglanja, koliko može taj akumulator da izdrži.Slažem se da pali kad je napolju normalna temperatura a kad je hladno malo teži slučaj sem ako dobije u venu starta.
 
Čovek je pitao koji je akum. predvidjen za taj motor a ne koji može da upali . Eto ja kažem ako je dobar motor i nije ispod nule da će ga upaliti i od jugića od 45 Ah. E sad pitanje je koliko će ga paliti godina.:haha:
 
Pozdrav prijatelji,molim za savet i pomoc.Poceo sam sa sredjivanjem zmaja133 koji sam kupio prpsle godine i sa kolim nisam radio.Primetio sam da mi se keder mnogo sporo dize,interesuje me dali hidraulicni sistem ima filter,dali je problem u ulju ili je do hid pumpe na sta da obratim paznju.Interesuje me posto je blik prso od smrzavanja i isti je zavaren dali on moze nesmetano da radi u sezoni jer me komsija plasi da on trpi veliko opterecenje i da od toga nema nista.Prethodni gazda kaze da je radio tako bez problema,kod mene je dosad radio nekih 10 sati i za to vreme nije pomesao vodu i ulje unapred hvala.
 
Ovo je naj merodavnije što kaže @panonstib. Ako ti nešto znači ja sam remontovao tu pumpu i koštalo me 35e. Otada diže bez problema.
 
Ovaj KONSTANTIN veoma tajanstven covek,javi se ako ti treba nesto,napisi bre sta mislis da je problem,mozda i drugi imaju isti problem :) kao npr.ja i mene zeza dizanje na moj f117
 
Nazad
Vrh