ZMAJ kombajni

Ja sam nekad dok sam imao zmaja obavezno u remontu kontrolisao ležaje na bubnju i biteru, znači otvorim ga pogledam i ako je sve u redu podmažem i zatvorim, ležaje sam koristio kao što Matić kaže made in Jugoslavija a kasnije Ruske nikad mi nije stradao ležaj u žetvi a vlo retko sam ih i menjao!
 
Pitao sam zbog sinišinog posta koji je uputio vama kada ste rekli da ste stavili različite lezajeve da se uverite koji je najbolji , a on me onim postom neodolivo podsetio na dvojicu nasih kolega al neću reći kojih..
 
Spasoje reci nemoj da trune u tebi! :) Ako mislis da nekoga kopiram grdno se varas. Ja sam takav kakav sam a uglavnom uvek saljivdzija.... E sad sto sam ja 'legu Matica pogresno shvatio ili nisam odmah ili sta ti ja znam,to je moj problem. A sto se tice opterecenja lezajeva.... Necemo o tom. Daleko od toga da nisi u pravu,jesi,i to ima veze ali nemojmo sad o tom.
 
Tuki789 sve to izbaci i prevezi kad stisnes noznu da ti koci rucna i zavrsis poso...ja tako uradio na 132 i kocio odlicno....
 
Ljudi trebaju mi dve felne od 142-ke prednje koje nisu za upotrebu samo da im je srce zdravo ko ima neka mi se javi na pp moze i jedna i dve ko sta ima neka javlja.
 
Seca- Uradicu to, ali bih prvo probao da odzracim sistem da vidim sta cu dobiti pa ako ne dobijem nista onda cu prevezati na rucnu...Zato i pitam kako se odzracuje sistem? Ako neko zna molim da mi napise...
 
Bukur bilo je par felni na otpadu u Kovinu pre mesec dana sam video,neznam dal su prodali!pokusacu da ti nabavim broj telefona!
 
Nazad
Vrh