ZMAJ kombajni

MONTOYA je napisao(la):
obratite malo pažnju u soji koliko pršti ispred samog grla jer je uvodni lanac u povratku nosi a i prsti na pužu pomalo je titraju
Svaki tu prospe,nema koji ne prosipa,cak sam i stavio gumu na heder da privodni lanci ne vrcaju soju jako ali nevredi. Koliko je lanci prospu,toliko je pikap prsti od puza omlate.
 
e pa jebi ga tu na ulazu verovatno rastura , ali je niza sorta pa dignemo skroz samo da je mazi vitlo.
A nemam puno za vrsu oko 3 ha, mozda malo jace.
nego ovo vreme sad zeza posao. :kisa:
 
izvinjavam se,nisam obratio paznju :ppozdrav:
*krecar*ako se ne varam ti sa univerzalom radis,jel tako?3h univerzal skine za 4 sata,usput mozes i kafu popiti :D
 
Radim sa 133kom, da to imam u 4 parcele dve su super a druge dve imaju malo trave,

ove dve od po 1h su daleko i moram da izvedem nesto nelegalno kako bi dosao do njih...
Odakle si Vlajko?
 
Kolega, samo da te ispravim, ako cemo po brojevima, tj. opremi, to je onda 192 kojih je napravljeno samo par komada. Prica kruzi da su imali ugradjene "kompjutere" koji su nadzirali rad cjelog kombajna, kao i rasip zrna... No tih kombajna je malo napravljeno i dok se ne javi netko tko ih je ikada u zivo vidio, ostaje samo legenda...


Inace, ova tema ti i nema nekog smisla, posto slika i videa zmaja 191 imas u temi ZMAJ koliko ti srce pozeli...
 
Ova tema o zmaju 191 ide sa ostalima zmajevima,licno nisam misljenja da je z191 zasluzio da ima temu,kao ni jedan drugi model,mozda za nekoliko meseci ako uspemo da "renoviramo" forum.
 
Nisam siguran ali sam cuo da je slamotres 30000 dinara, to je nesto manje od 300 evra.Za ladju ne znam. :ppozdrav:
E sad za nove slamotrese je pitanje kakav je kvalitet materijala.
 
Nov slamotres kod Mužljaja je 180 eura provereno jer sam tražio sebi.Lađa je ako se ne varam 250 mada nisam siguran 100%.
Uzmi polovne slamotrese i ubaci im nove nosače vijaka koji ga drže i rešio si se problema.
 
Kod nas slamotres za Zmaj 142 je 340 eura. Ja zvao i raspitivao se. Preskupo :nono:
A nije ni lađa tako skupa kod vas. Problem je to sto su i ti polovno slamotresi loši i svakako. Znate i sami kako je to polovno kupovati.
Inače zanimam se za lađu jer je počela negdje trunit. jer smo prije pokrivali sa ceradom i opet vražja voda svakud prodje :udri:
 
Nazad
Vrh