ZMAJ kombajni

zarkovmali je napisao(la):
otvarao sam 3 puta i sve sam vratio kako treba,ali nece.....izgleda da treba da se uzupci,a ja ne znam..tako da ne gine da ga nosim kod hidraulicara... :sta: :sta: :sta: :sta:
i ja sam otvaro i pogresno sklopio umalo mi prst volan nije otkino kad je cimno :haha:i posle sam ponovo otvorio i pogodio na blef zupcenje.
 
nema tu pomoci,nosi to kod hidraulicara.Na oko se vidi da nista nije komplikovano ali kad se rasklopi to moze samo uz pomoc nekih masina da se sastavi,govorim iz iskustva,jer sam ove godine i ja imao taj problem. Najbolje nosi to u Trsteniku.ako ti nije bas daleko, jer je tamo fabrika hidraulike najbolja u Srbiji. Nije mnogo skupo cini mi se oko 30 eu. :zli:
 
ej ljudi danas sam počeo žetvu soje ali ne znam zasto imam malih komadica stabljike u košu,kako da to odstranim,inače radi se o zmaju 142
 
Društvo trebaju mi delovi za 162-ku, moji izvori presušili dali neko zna nekoga dobro snabdevenog. Treba mi glavčina varijatora vetra. Hvala unapred. :ppozdrav:
 
meshter je napisao(la):
@abro da li ti treba nov ili polovan deo?

@dzordz koja je korpa na kombajnu, zitna ili kukuruzna i koliko obrtaja ima ima dob, ako ima preko 500 o/min sa kukuruznom korpom bude komadica stabljike u bunkeru.
zitna je korpa i nastelovao sam na 550 obrtaja
 
zdravo decki, jas sum od Makedonija i sakam da se vklopam vo muabetite sto gi pravite za Zmaj 142... Vi nudam kako da napravite hidraulicna cevka da se sobira racno slicno kako na john deere exc.. plus izum koj sto go ima patentirano edinstveno eden zmaj 142 (caletov) da radna temperatura u zetva psenica (sredini juli) ne krece vise od 70 stepena, za zetva kukuruz problemi sa tempereatura nema ali juli e glavni prob za 142 i sada nije problem.... dali nekog moze mi pomozi da nadzem delovi za tarup za adapter za kukuruz, i patentirati.... ja se za ovo ne salim ide i slike poz Makedonija zemcobmw@yahoo.com
 
zemco je napisao(la):
zdravo decki, jas sum od Makedonija i sakam da se vklopam vo muabetite sto gi pravite za Zmaj 142... Vi nudam kako da napravite hidraulicna cevka da se sobira racno slicno kako na john deere exc.. plus izum koj sto go ima patentirano edinstveno eden zmaj 142 (caletov) da radna temperatura u zetva psenica (sredini juli) ne krece vise od 70 stepena, za zetva kukuruz problemi sa tempereatura nema ali juli e glavni prob za 142 i sada nije problem.... dali nekog moze mi pomozi da nadzem delovi za tarup za adapter za kukuruz, i patentirati.... ja se za ovo ne salim ide i slike poz Makedonija zemcobmw@yahoo.com
hladnjak ti je prljav operi ga dobro i izduvaj vazduhom.......a sace donji deo oblozi limom............slikacu ti pa staviti slike........za hladnjak......... :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh