ZMAJ kombajni

panonstib je napisao(la):
@babrenko
Da nije kojim slučajem ovaj kombajn iz Elemira ?
po meni da je iz elemira i da je gangin kombajn ako se ne varam jer je ujak moje bivše "žene" imao isto plav 171
 
danger je napisao(la):
dal neko zna na kojoj stranici je pisano o lancaniku pogona puza hedera za suncokret varijantu,hvala
Poljoprivredna mehanizacija / Kombajni i berači / Odg: ZMAJ kombajni poslato: 11.08.2009, 17:26
Danas sam promenuo lancanik da uspori puz u hederu za zetvu suncokreta. Mnogi ovo rade i u soji. Crni je za suncokret .
http://poljoinfo.com/kombajni-i-beraci/zmaj-kombajni/945/
 
Poštovani ja sam novi na forumu i imam jedo pitanje!
Naime planiram kupiti zmaj kombajn i pronašao sam jednu 162-jku 85 godina sa skračenim adapterom za kukuruz zbog vožnje po cesti. Čovjek nema za njega žitni heder, a limarija mu je dosta dobra jedino je boja oksidirala i traži 35 000 kn! Dali to toliko vrijedi i kako se uopće ponaša ta serija kombajna jer ne poznajem nijednog čovjeka koji vozi taj kombajn da saznam iz prve ruke, pa bi molio za savjet i pomoč.

Unaprijed hvala
 
Danas sam menjao spojničku i glavčinu u koju ulazi spojnička na 142.... Ustvari menjao sam semering radilice, pa reko kad je već razbucano, bolje da stavim nove delove, jer su stari već dosta pohabani, da mi ne rikne gdigod na njivi.....
 
Danas smo počeli da pripremamo Z-142 za žetvu suncokreta.Prvo promena korpe,pošto suncokret radimo sa kukuruznom .


Uploaded with ImageShack.us
 
i mi počeli pripremati kombajn za žetvu soje, na hederu umesto mesingane čaure, stavili ležaj, na vitlu menjali drvene nosače pik-up-a, postavili metalne, sutra nastavak...

I[img]


j6jur9.jpg
 
Nazad
Vrh