Zmaj 141,142 Opšta tema.

Odg: ZMAJ 141/142

Nasao sam Zmaja 142 da kupim ali nema papire, pa me zanima da li postoji mogucnost nekako da se to sredi... Sigurno ste vec pisali o tome ali koce pregledati 240 stranica... ::namigivanje::
 
Odg: ZMAJ 141/142

Boki-Vl je napisao(la):
Nasao sam Zmaja 142 da kupim ali nema papire, pa me zanima da li postoji mogucnost nekako da se to sredi... Sigurno ste vec pisali o tome ali koce pregledati 240 stranica... ::namigivanje::
Bilo je raznih pokušaja ali još ništa za sada :ppozdrav:
 
Odg: ZMAJ 141/142

Danas je jedan Z-142 prošao kroz selo i otišao u pravcu Rume, možda se neko od naših članova i ponovio. :ppozdrav:
 
Odg: ZMAJ 141/142

MONTOYA je napisao(la):
Boki-Vl je napisao(la):
Nasao sam Zmaja 142 da kupim ali nema papire, pa me zanima da li postoji mogucnost nekako da se to sredi... Sigurno ste vec pisali o tome ali koce pregledati 240 stranica... ::namigivanje::
znam za jednog registrovanog ::namigivanje::
Znam i ja za vise njih registrovane ali vi okolina Sabca ste mnogo zajebani (neznate da se cenkate), ko zna mozda i naidjem u vas kraj... :ppozdrav:
 
Odg: ZMAJ 141/142

Posedujem kombajn zmaj 142 u zitnoj varijanti od ove godine planiram da nabavim i kukuruzni adapter.Pa bi zamoleo sve clanove foruma da me upute(moze preko PP ) na ljude koji se bave remontovanjem adaptera, posto zelim da ipak bude u sto boljem stanju.Kolike su cene adaptera ako neko ima iskustva u zadnje vreme i za koliko se moze nabaviti konpletna adaptacija.
Unapred hvala i pozdrav iz Timocke Krajne.
 
Odg: ZMAJ 141/142

Pogon kose na mom Z-142 je fabrički i nemam nikakvih problema u radu ali videosam da su neki ugrađivali reduktor pogona kose, pa u razgovoru sa njima nemogu da zaključim dali je to bolja varijanta od fabričke. Navodno prednost tiši rad kose dali ima još koja. :sta: :cao:
 
Odg: ZMAJ 141/142

Molim forumase za misljenje, koliko vrijedi 142 -ka u rasponu od87-89 god.samo sa adapterom za psenicu.U nekom solidnom stanju. :ppozdrav:
 
Odg: ZMAJ 141/142

Mićo dobija se i na brzini kose(ide brže sa reduktorom).Kod mene na 141 je takođe fabrički pogon ali sam izbacio školjke i ubacio cigančicu sa ležajevima kao što je na reduktorima.Već dosta godina ide bez problema dok su školjke malo zaguljenije,ako ih prestegneš ne valja ako ih otpustiš ne valja a pojedu se brzo.
 
Odg: ZMAJ 141/142

Mića967 je napisao(la):
Pogon kose na mom Z-142 je fabrički i nemam nikakvih problema u radu ali videosam da su neki ugrađivali reduktor pogona kose, pa u razgovoru sa njima nemogu da zaključim dali je to bolja varijanta od fabričke. Navodno prednost tiši rad kose dali ima još koja. :sta: :cao:
prednost sa reduktorom ti je kao kad kosa ne radi nista se ne cuje tiho radi :D
 
Da li neko zna nekog ko bi prodao kompletan hedera za 142 sa namontiranom varijantom za suncokret ili da menja samnom za limove original zmajeve uz moju realnu doplatu? Ako neko zna nekog nek mi javi na PP... Unapred zahvalan...
 
Nazad
Vrh