Zimsko Prskanje

Mogla bi i manja koncetracija posto kasnimo sa prskanjem!
 
@pele na čega misliš kada kažeš manja koncentracija, ako misliš na Galmin apsolutno se slažem, 2 % je sasvim dovoljno ! ::namigivanje::
 
Ništa onda, napraviću 100 litara sa 2 litre galmina i ostalo kako treba to je to :D

Pumpa je možda i od 10, čini mi se da je manje pa ofrlje rekoh 7, al zato ne bih ofrlje da merim pa hvala na savetu, vagicu nemam na žalost :cao:
 
To pazari pothitno, nije velika investicija, a brzo se isplati ako imaš dosta voća... ::namigivanje::
 
Ako je kupuješ u nekoj ovlašćenoj prodavnici, daješ sve podatke iz lične karte :haha:, pa ti vidi šta ti je činiti, zato su kinezi mame ! :haha:
 
Ne bih smeo onda :) a ko da mi je preveze od kineza :haha: aj da ne offujemo dalje, izvinjavam se..

Jesu tačne te kineske, ne šališ se?
 
Evo moje aždaje, kupio sam je pre oko dve nedelje, kod kineza 800 RSD, kada sam je kupio proveravao sam sa telefonom HTC i 6x je pokazivala 118 grama, baš kao što je i fabrika objavila... :D

29393l5.jpg
 
matke. je napisao(la):
@pele na čega misliš kada kažeš manja koncentracija, ako misliš na Galmin apsolutno se slažem, 2 % je sasvim dovoljno ! ::namigivanje::
Mislim u globalu na sve preparate jer uglavnom sve ide 3% ali to vazi kada ranije prskas i kada vocke jos uvek miruju sto sada nije slucaj.U Utorak sredu zadnji voz za crveno ulje posto javljaju 15 stepeni od srede i eto cveta!
Post je spojen: [time]1300658000[/time]
_________________________________________________
matke. je napisao(la):
Evo moje aždaje, kupio sam je pre oko dve nedelje, kod kineza 800 RSD, kada sam je kupio proveravao sam sa telefonom HTC i 6x je pokazivala 118 grama, baš kao što je i fabrika objavila... :D

29393l5.jpg
Jeli precizno ovo kinesko cudo,ipak su to otrovi?
 
Zimsko prskanje obavio 13. otislo 50l plavog ulja a za utorak ili najkasnije sredu idemo sa Ciramom nektarinu malo je off ali za kolegu @veljkos.1 posto je covek ovde pitao pa prati ovu temu......
 
@pele pa pročitaj šta sam napisao :haha:, nije sada da nešto pišem bzv, ali 6 puta je pokazivala istu gramažu, meri do 5 kg, ali na nju ne ide više od 1 kg :nono:, kada daš pare iz svog džepa, ušdeđene od užine, čuvaš je kao da je od zlata...radi na dve baterije, koje se vade kada vaga ne radi da ne bih iscurele, msm da nisam bacio pare.. ::namigivanje::
 
A gde si kupio kod kineza,gde je radnja da kupim i ja posto sam blizu ,u Temerinu!
 
U kineskom centru, Bulevar Oslobođenja, uđeš unutra ideš do stepenica i prodavnica u desnom ćošku kada sam ja bio imali su desetak komada, samo traži da je probaš i traži baterije :D...
 
A jel moze i mobilni koji je u kvaru? :haha: :haha: :haha:.Dosta zezanja,sutra u vocnjake da zavrsimo sa zimskim prskanjem,vec je prolece stiglo!
 
ja se nadam da cu u cetvrtak/petak da oprskam, necu stici pre, nadam se da nece da krene do tad :D

jedno pitanje samo: koliko mi je potrebno plavog ulja za 110 stabala sljive (12-a god) prskacu sa onom rucnom pumpom? ako neko zna okvirno da mi kaze... :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh