Zetor

sta mislite,kako ce ga vici zetor?
ngv71i.jpg
 
pozz. Da ima neko i da li postoji knjiga o rukovanju i odrzavanju zetora 7745 na srpskom jeziku?
 
Poslednja izmena:
hmmm... na ceskom sam nasao,ali ne razumem :) Tako da, ako ne nadjem barem na engleskom onda ce google translator da radi...:/ :D
 
Pozdrav !
Dali neko ima iskustva vezi blindiranja hladnjaka !Usao mi je elisa ventilatora ,pa sam morao blinditati 2 kanala !Sad mi se greje ako vucem setvospremac !Ne znam dali je to jedini uzrok,ili da trazim jos nesto :haha:
 
Zbog 2 kanala neće grejati sigurno! Ja sam ganjao Zetora sa blindiranih 10-tak kanala, i nije se grejao uopšte.... Zetor hoće da počne da se greje kad je prljav hladnjak, njega treba redovno ispirati, ja sam još pravio mrežicu za komarce napred gde uvlači vazduh, da nemože da uvuče krupniju prljavštinu...
 
I šta onda? posle svakog dana provedeog u tanjiranju po suvom ili u nedajbože tarupiranju, da stavlja novi hladnjak? Samo ti njega dobro operi spolja, i nebi smelo da bude problema!
 
Hvala na predlozima !Gledao sam ja vec nov hladnjak,iskreno receno vise mi se svidja od starog jer redje ima poprecne limove .Stim bi mogao vise prljastine da progura kroz hladnjak !

---------- Poruka napisana u 19:45 ---------- Prethodna poruka je at 19:40 ----------

Jos jedno pitanje :Do koliko stepeni ganjate zetora ?(imam 7211)IMA original elektricni termometar !
 
Ja 6911 nisam nikad mogao da nateram preko 70 stepeni, dok nije imao termostat... A radio sam sa njim i sa 2.9 imt spremačem, sa 6-torednim špartačem i zagrtačicama..... ma nema šta mu nisam radio!
 
Moji momci sve nam je redje : Sace na hladnjaku , ripne na gumama ,plate u firmi jos ako cuju zene pa nam i one razrede onda do moj...ga:haha:Nepravi se redji hladnjak da bi bolje prolazila prasina nego zbog cene bakra::novac::
 
Danas mi zetor ostao u brzini-uspeo sam da ga izbacim.Nakon toga u 3-oj i 4.oj neštp lupka a u ostalim ništa.šta bi to moglo biti:sta:
 
Nazad
Vrh