Zetor

Ta mala kabina mu je najveća mana.... Ti sa malom kabinom kod nas nemaju cenu.....
 
kakav je ovaj model ? okretnost,snaga,potrošnja,kardan,hidraulika........
piše u oglasu da je 5545, ja se slabije razumijem u zetore

slika-182639-2011-03-1300680667-velika.jpg


slika-182639-2011-03-1300648349-velika.jpg
 
@ Savoris

To je najverovatnije nalepnica pogrešna nalepljena! Po svemu viđenom to će najpre biti 5745, Zadnje gume nisu njegove originalne, ima nekoliko budženja na njemu, auspuh je nakalermljen od ko zna čega, servo volan je naknadno ugrađen, oni to u originalu nemaju, ta prednja vuča je "slabiji model" Zetorove prednje vuče..... U biti, hidraulika, kardan, diiff. i menjač su identični i na novijim modelima... Jedino što bi meni falilo je to što nema izdvojeno kvačilo kardana nego ima obično dvostruko kvačilo! Ako nije neka paprena cena, kupuj to što pre, pa da vidiš šta je traktor!
 
cijena je 4300e , meni za sada nedostupna nažalost

znam da je ''laka'' prednja vuča , ovakav traktor mi meni radio sa presom,beračom,kosačicom i sve ostale lakše poslove , išao bi on i u šumu da se razumijemo ali bio bi tovaren shodno svojim mogućnostima

za sada samo mogu da maštam , jedino ako bi ovaj vlasnim pristao na zamjenu za moj T40 uz doplatu , to bi bilo odlično
 
Pa i nije los traktor za taj novac!!! Kada bi moga za 8000 KM bilo bi dobro ili makar nize!! Malo ga sredis msm limariju i farove i ::super:: traktor!!
 
dobar je ovo traktor,kako vi kazete laka prednja ali i ona ce mu dobro doci pogotovo u sumi,ako kupis neces se zeznuti...malo ga spolja sredis i imas dobru masinu ....
 
Ovo je 5645 jer ima ovu široku kabinu. Sve je isto kao i 5545 , samo što ovaj još ima uske točkove nazad. Okretan baš i nije jer je dugačak a slab ajnšalg. Čini mi se da ovaj ima i brzi kardan znam da sam se ja raspitivo oko njega s prodavcem.
 
cijena je 4300e , meni za sada nedostupna nažalost

znam da je ''laka'' prednja vuča , ovakav traktor mi meni radio sa presom,beračom,kosačicom i sve ostale lakše poslove , išao bi on i u šumu da se razumijemo ali bio bi tovaren shodno svojim mogućnostima

za sada samo mogu da maštam , jedino ako bi ovaj vlasnim pristao na zamjenu za moj T40 uz doplatu , to bi bilo odlično
eeee a ovaj traktor se cijeni 13500KM u prevodu 6750 EUR,evo ja ga nasao na oglasima!"!! http://www.pik.ba/artikal/829474/traktor-zetor-5645/
 
Poslednja izmena:
Dobar traktor jos samo da ima DW ali ide on i bez nje jer sam ja radio sa istim ovakvim zetorom 7211 bas dobar traktor!!! Koliko je ::novac::
 
Pa on je 88 godiste a sati oko 3500-4000 h,mi smo ga platili 7200 evra...pa ide on i bez serva ali na planu je da se stavi :D
 
Pa i nije te puno kostao kod nas u BIH talav traktor kosta 8000-8500 EUR da valja,ma sta ce mu servo u Zetora je lak volan i bez serva,ali ne bi bilo lose da se ugradi!!
 
Nazad
Vrh