Zetor

Sudeci prema polozaju cilindra,uporedjujuci kako stoji na mom Zetoru tvoj ima duzi hod od 200 mm.
2eduk4m.jpg
 
pitanje za zetor majstore

hidraulicna pumpa volana za zetor 5545 , gdje se montira i koja prikljucna ploca je u pitanju ?
dje ima da se kupi i koliko je ::novac::
ide li sa njom pogonski zupcanik ili sta vec ?
ima li neko 5545 ili neki sa slicnim motorom , posto zetore ne poznajem a trebao bi mi taj dio .
koji jos zetori nose motore sa istim prihvatom pumpe kao 5545 ?

eto puno pitanja a ja nisam procitao temu od pocetka nego upao k'o indijanac
 
pidikanac je napisao(la):
savoris@ montira se suprotno od kompresora na razvodnu deklu


Tačno, ta pumpa volana je ista i za 6718, 6911, 7011, 7211, 7711 i još sijaset modela!
 
a gdje ima da se nabavi i po kojoj cijeni , kakav zupcanik ide na nju , moze li i on da se nabavi ?
ima li neko mozda takvu skinutu pumpu da provjeri mjere , imam i ja sijaset pumpi pa postoji mogucnost i da je imam mozda :sta:
 
@savoris
Mesto za montiranje pumpe-skine se dekna:
jrsl89.jpg

Sama pumpa:
ff22ao.jpg

Pumpa sa prikljuccima-adapterom za pogonsku osovinu:
11i2wdz.jpg
 
a evo i zetor kupio sam ga pre neki dan od komsije koji je u inostranstvu
ima 1550rh,kupit 89god u zagrebu,ja mu vec kupio i natakeo avtomatsku kuku i tegove prednje i dva izvoda kiper cijevi sve to zajedno me kostalo 7200evrova

iyk08z.jpg

5l6qh3.jpg

9baqyt.jpg

zm1b2v.jpg
 
Znači samo to,hvala-imam kod mene jedan 4712 bez kabine,nije 10 godima radio a pali kao mina i dosta lepo izglrda
 
case ih je napisao(la):
Zoran0230 je napisao(la):
Koja je razlika između 4712 i 4718,da li neko zna
4718 je sa original kabinom
4712 je bez kabine ili sa "orasje" kabinom
Ima još razlika 4718 ima zračno sjedište, dvije pedale kočnice-dva kočiona cilindra. To što sam ja mogo primjetiti razliku, imam 4718 a zagledao sam 4712.
 
Bosonoga,meni treba za presu,berač i da tovari đubre sa zadnjim utovarivačem-može li to 4712 da odradi(juče sam prodao 540)
 
Nazad
Vrh