Zetor

IM[img]


Mityoo! jel ti odgovaro?: sa prednjom hidraulikom ,kompresorom, 3500 rč god 1992 14000 evra

znam da si ljubitelj zetora :cao:
 
Deni je napisao(la):
IM[img]


Mityoo! jel ti odgovaro?: sa prednjom hidraulikom ,kompresorom, 3500 rč god 1992 14000 evra

znam da si ljubitelj zetora :cao:
to je pila od traktora ! vredi svake pare !
 
5nr5u0.jpg

ovaj je lani bio na prodaju sa trobraznim plugom ! oko 8000 eur. mislim da jos nije prodan ,inace blizu cazme u hr
 
Eto...
I zašto da razmišljam uopšte o JD, MF ili sličnim traktorima, kada su ovo fenomenalne mašine.
 
miroslav k je napisao(la):
branko je napisao(la):
Eto...
I zašto da razmišljam uopšte o JD, MF ili sličnim traktorima, kada su ovo fenomenalne mašine.
jeste fenomenalne, sto se tice kabine, udobnosti, ali zato jede naftu kao gladan pas koske
Nebih se složio....zna da pojede ali i uradi svoje! Orao sam sa 904 9l/kj na 25 cm dubine u banatu i 7.5-8l u bačkoj sa plugom 5x25cm jutro gotovo za 45-50min!
 
Lepa mašina !

Zna li neko koliki je rezervoar od 6011 u nedoumici sam 60 , 65 ili 70 l ? Od 50 nije jer su oni vidno manji , plići donji deo . :sta:
 
Fabrički je tako kod 77XX , a ovaj ima i turbo pa je drugačiji prečistač . :cao:
 
77xx ima sa turbom i po katalogu mogu da se naruče delovi za turbo....
 
77XX i 6340 imaju 73KS , dok 7745 specijal/super ima 81KS je u izvedbi samo sa prednjom vučom . :cao:
 
~Kiki~ je napisao(la):
77XX i 6340 imaju 73KS , dok 7745 specijal ima 81KS je u izvedbi samo sa prednjom vučom . :cao:
Ma ja sam samo hteo da kažem da sam video u katalogu rezervnih delova da ima sa turbom! A pisalo se nedavno i o tome....
 
Nazad
Vrh