Zatvaranje zimske brazde

Kako sad radi rus kad si sredio dizne

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Mada sam primetio da vise dimi pod opterecenjem, al uslovi nisu bas neki za tanjiracu, tone kao blesava! Videcu u oranje kako ce se pokazati, nebi voleo da dimi jer nije nikad dimio.
 
Mada sam primetio da vise dimi pod opterecenjem, al uslovi nisu bas neki za tanjiracu, tone kao blesava! Videcu u oranje kako ce se pokazati, nebi voleo da dimi jer nije nikad dimio.
I moj dimucka pod opterecenjem od kad je radjena pumpa,ali ima snage da rusi zidove. Ali ne brinem se,drugarov dimucka od prvog dana i ide ko mutav,a moj je bio lenj. To izgleda tako treba
 
Ne sme ni dasak dima da bude ukoliko je sve ok ni cak onda kad stoji u mestu i kopa sa sva cetiri.Ako dimi odvite onaj sraf kljuc 24 na pumpi,uzmite cevasti kljuc 10,otpustite tu maticu unutra i probajte da izvijete srafcigerom taj sraf.
to je najbolje raditi na njivi kad traktor moze odma da se optereti.Ja sam recimo sa 8mm duzine izvio na 11,5mm.Dim se javi samo kod paljenja i nikad vise ma koliko bilo tesko i ma sta radio.Znaci podrivac ga zaustavi a on kopa u mestu i prima gas ali nema ni daska dima.
 
I ja sam primetio da hoce malo da dimi, u pitanju je 1221... nije mu tesko, ne dize temperaturu, radio pumpu i dizne... i posle toga opet hoce da malo dimi... nervira me ali ide tako vec 2-3 godine... snage valjda ima, nisam ga pošteno ni opteretio vuče imt 757.3, nekih 10-11km/h, polutesku drljaču 6m ide oko 9-10km/h, tanjirača 28 diskova skače za njim.... tako da ne znam da li ima snage... 😁 trebao bi da probam neki 1221 da vidim da li ima razlike...
 
Ja sam probao vogel 6.1m i vuce ga 10km/h ne oseca,malo dimucka ali isto tako dimucka i sa 4.9m
Kad je bio nov nije uopste dimio,ali nije ni imao snage kao sad. Sad moze da krene 1. Sa 2 pune vagonke da ne oseti.
 
Nazad
Vrh