Zadruge

Rastislav je napisao(la):
Preskoci ti Karalica,senatora itd.Uvek ce biti cinika i sabotera.Spominju inteligenciju a ne znaju ni da je izgovore tj napisu (intiligencija... :haha:).
Nema od te njihove stranke nista...mogu oni samo da retorisu (filozofiraju) ali ne i nesto da urade.
Nebojsa dobro i perspektivno razmislja...ja mu zelim da to sto je naumio i ostvari.
Takvi casni i inteligentni ljudi treba ako imaju mogucnosti i sposobnosti da se uhvate u kostac sa problemima i da probaju da povedu Srbiju (Vojvodinu) napred.
Od retorike i filozofije nema nista a na cinike ne treba obracati paznju!
Sine, majke mi, ne mogu da cutim. Je*** ti ovo, dok pametniji budu popustali, budale ce kolo da vode. Kad ti, jedno moralno posrnuce koje minira svaku normalnu temu, napises takav komentar, vezan za mene i Karalica, to mu dodje kao kompliment za nas dvojicu jer je komentar dosao od tebe. Pojma nemas o cemu se ovde raspravlja, pises nepovezane postove, kritikujes druge a ni sam ne znas na osnovu cega! Ti ne bi prepoznao inteligenciju ni kad bi te udarila po nosu! Uzmi udzbenik iz Ustavnog prava ili iz Uvoda u pravo, nauci neke elementarne stvari o drzavnoj organizaciji ako mislis nesto pametno da kazes. Nemoj samo da lajes u prazno, jer pun mi je takvih kao ti koji ce kao nesto da urade a veze nemaju sa onim o cemu se ovde raspravlja. I nemoj vise da se blamiras stekajuci se tom liku a blenes u njegove psotove ko tele u sarena vrata. I svaki put kada se moje ime bude naslo na nekom tvom postu dobices ovakav ako ne i ostriji odgovor!
 
Da, sad sam se spremao da i na to odgovorim. Zasto apostrofirati Vojvodinu od cele Srbije? Zar nismo svi jednaki? I gde bi on to hteo da Vojvodina ode? Da li ja to ovde primecujem neke secesionisticke tendencije? U svetlu dogadjaja od pre nekoliko dana, sve ovo bi se moglo shvatiti kao diskriminacija i nipodastavanje ustavom zagarantovanog poretka. Zasto gospodin iz ministarstva na to nije odreagovao?
 
Pa ne moze da reaguje, kad je Politicki obojen...
I , molim te ko Boga ... U kojem to Ministarstvu sede ljudi Apoliticari... Svi oni su tu po partijskoj direktivi, Politicki podobni , I savijaju se kao Japanske trske... Kako vetar duva!!! I opleti po nama , sirokim narodnim masama!!!
P.S. Zato je nuzno da se Politicki samoorganizujemo, da mozemo mi sami da pokazemo nasu snagu , a ne preko kvazi zadruga, ili postojecih Politickih partija.
 
Kad je meni to zasmetalo, a rođena sam i živela u Severnoj Srbiji, onda...
 
Rekao sam to jednom, ponovicu opet: Srbe mozes da pobedis samo onda kada ih razjedinis sto i nije nesto tesko. Poceli smo kulturno i uljudno pricu o formiranju politicke stranke, a onda su neki bukaci uleteli u temu i skrenuli je u ovom pravcu. Ne moze se jedan dokazano los sistem borbe za politicke i egzistencijalne interese ponovo primenjivati. Sta sad, hajde svi da se uclanimo u neku postojecu stranku pa da bacamo pasulj da bi videli ko ce biti na vlasti kako bi mogli da naplatimo ono sto nam sa pravom pripada. Bitno je da se dogovorimo i organizujemo, a ne da slusamo savete onih zbog kojih se otkupna cena jabuka krece od 2 do 16 dinara, u zavisnost od sorte, a drzava uvozi jabuke iz Grcke!
Karalicu, :ppozdrav:!
 
Hvala Ti NA , ali i dalje stojim da ste vi mladi pokretacka masa, koja je imala snage da nastavi da se obrazuje, zivi i ne ode odavde,(uprkos svim nedacama) nego jos nam i pokazuje da su nasi umovi zastareli, obojeni jednoumljem... Samo napred!!!
North Army,Senatore... I ostali, Vasi roditelji imaju cime da se ponose, izrodili su prave ljude , dostojni ljudi koji su sada zamajac ove nase Srbije!!!
Post je spojen: [time]1260743948[/time]
_________________________________________________
Odlican si Senatore! Da nam je takav jedan u skupstini... :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Ako Karalića i Senatora upoznaju i čuju oni koji su na političkoj sceni - pisaće nam iz fotelje...
@Senator
Pa kad ja budem napisala "Imam čoveka u ministarstvu" :bravo:
 
karalicu da su svi "zastareli" kao ti zapad bi nam u **greška svirao
hoces da pomognes nama mladima,podrzavas nas na pravi nacin a i ti si svoje u zivotu odradio i dokazao pa nemas komplekse da teras pravdu sa nama mladjima kojima treba pomoci i izvesti na pravi put :D
 
Senatore,Karaliću,North Army,Miro.Ne dozvolite ovim diverzantima da vas sputavaju nego oštro po njima i ne dajte na sebe. :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
@rastislav ja sam za udruzenje ali bez ikakvih saveta protivnika i dosada sam se trudio da ne pisem u ovoj temi ali ne mogu da izdrzim.ma sta god ko reko vlast i guzonje po bgd-u su moji protivnici i uvek ce biti tako jer njihove greske i lose odluke uticu na mene i moju porodicu.ja uvek prvo pomislim u cemu je interes doticnog gospodina da nam *pomaze* ,dobrodusnost, ne bih rekao
 
Karalic je napisao(la):
Pa ne moze da reaguje, kad je Politicki obojen...
I , molim te ko Boga ... U kojem to Ministarstvu sede ljudi Apoliticari... Svi oni su tu po partijskoj direktivi, Politicki podobni , I savijaju se kao Japanske trske... Kako vetar duva!!! I opleti po nama , sirokim narodnim masama!!!
P.S. Zato je nuzno da se Politicki samoorganizujemo, da mozemo mi sami da pokazemo nasu snagu , a ne preko kvazi zadruga, ili postojecih Politickih partija.

Dragi forumasi,
Ja sam ovde dosao po nagovoru prijatelja, ne da bih nekoga iritirao ili da bi nesto pametovao. U ministarstvu sam nekih godinu i po, pre toga sam 4 godine bio direktor jedne zemljoradnicke zadruge koja je po mnogima ocenjena kao moderna i uspesna i mnogi su dolazili kod nas u zadrugu da "pokupe pelcer". Ono sto ja jesam, a mnoge moje kolege u ministarstvu nisu, ja sam poljoprivrednik i povrtar koji je i ove jeseni sedeo u traktoru i orao. Ovde sam dobronamerno da, ako smatrate da to mogu, pomognem, a osnovni razlog mog dolaska na forum je upravo da razmenjujem misljenja sa svima vama jer smatram da se kvalitetna politika moze kreirati samo ukoliko u njenom stvaranju ucestvuju svi oni na koje se ona odnosi. Ukoliko smatrate da sam persona non grata ovde, nema nikakvih problema, ne zelim bilo koga da iritiram.

Velik pozdrav svima
 
Niko ovde nije persona non grata, sve dok se pridržava pravila foruma.

Zato ubuduće sve tvrdnje o nekome, ili nečemu, a koje nisu obrazložene činjenicama automatski brišemo, uz upozorenje autoru.
 
Nisam do sada u ovakvim temama pisao zato što nisam imao odgovora na sve dosadašnje postove.Mislim da je dobro i poželjno što nam se dotični član pridružio i što pokušava nešto da nam objasni i pomogne.Neznam kome može da smeta neko ko bar deo naših pitanja i predloga može da prezentuje direktno u ministarstvo?
 
ljudi radivoj nadlački je njihovu zadrugu uzdigao na najviši nivo jer je iz moje okoline tako da znam o kome se radi a za one koji ga neznaju on nije neki gospodin da sedi u stolici kao gospodin i on se kako je rekao bavi poljoprivredom i povrtarstvom možda i više od svih na forumu
 
@radivoj.nadlacki
Čitala sam sve što si pisao, verujem da imaš želju da pomogneš.
Političku snagu imaju još dva člana foruma, prepoznaće se, zato želim da ih vidim na političkoj sceni Srbije.
 
Nazad
Vrh