Zabava, smešne slike, video i ostalo...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma to je photo shop felne iste boje kao i standardne na takvom rusu a i glavcina prednjeg mosta...ali je lolaran :haha: :haha:
 
Mislim da nije photoshop,evo iz jos jednog ugla.Slike su bas :haha: :haha: :haha: pogotovo ona prva.Kako li su se nagurali toliko na jedan kamion nije mi jasno :sta:.Ona isto sa banderom naputu je bas :haha: :haha: :haha:
 
Klip se sabija pod težinom sanduka , pa znači nemože sam sebe da podigne ! Mada je ovde klip skroz izvučen pa se možda zato podigao ! :cao:
 
Zbog prebacenog tezista preko osovina (sanduk se podizao roba skliznula nazad i zapela o vrata) tezina tovara podigla
 
kloki je napisao(la):
kamion traktor i bandera namesteni
Ja zivotom garantiran da ona prva slika sa kamionom nije namistena. Plovija san dovoljno dugo i iskrcava teret u svakakvim lukama i svega se nagleda. Pogotovo ovakvih ka na kamionu. Zemlje specijalisti za takve stvari su skoro cijela Afrika (osim JAR-a) te Indija i Pakistan a i Srednji i Bliski istok
 
Umorili se celu noć su radili (lumpovali) PM zato ih plaćamo , ima i kod nas takvih . ::lose:: Bez uvrede nisam mislio da su svi takvi.
 
Bandera je isto prava
Kod komsija Kiskinfélegynáza u selu je bila takva.
Neko je poginuo i slomio stub,elektrodistribucija ga vratila na isto mesto.
Po objavljivanju u tv (RTL klub) je uklonjena
 
A ovako to izgleda u mene kad se spusti šarulja(bura) sa Velebita i kad smo odsjeceni od svita. Babo Velebit nabaci bijelu kapu i onda danima ne staje puhat
slika.php

slika.php

slika.php

slika.php

slika.php

A ovo je rezultat nocasnjeg divljanja mora
slika.php
 
Stojadin je ok, ima san 16 godina i onda je tribalo zaradit 4 place za kupit stojadina, Ali nije mi jasno dakle ove vadis :haha: :haha: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Dosao novi general na duznost u tvrdjavu legije stranaca u pustinji. Krenuo vec prvi dan u obilazak tvrdjave i dok je obilazio ugleda mazgu zavezanu za stub. Upita on najblizeg strazara cemu sluzi ta mazga?

- Gospodine generale mazga je za zabavu vojnika! Znate kako je, dugo smo tu bez zena, pa …

- Pa onda joj sredite malo to mesto, napravite joj nadstresnicu i slicno ! naredi general i ode dalje.

Nakon mesec dana u pustinji ni general nije mogao vise da izdrzi pa, sta ce - kud ce, odluci da se i on malo zabavi sa mazgom.
Naredi strazaru da je drzi, a on obavi posao. Dok se oblacio, olaksan i zadovoljan, upita strazara:
Reci mi, junace, da li i obicni vojnici to rade ovako kao mi generali?
- Ima razlike , gospodine generale!
Obicni vojnici uglavnom zajasu mazgu i odjasu do najblizeg naselja u kome je javna kuca!

NARAVOUCENIJE:

I kad mislis da sve znas,
iako si sef, pitaj i trazi pojasnjenje jer - tvoja logika ne mora biti uvek ispravna!


I jedna sličica :haha:
 
Predstavlja Japanac svoju obitelj Muji: 'Ovo je moja žena Mi San, ovo je moja šogorica Ni San i moja punica Ti San.' Mujo će a to: 'Ovo je moja žena Nju Sam, moja šogorica Nju Bi i moja punica Nju Ti.

☺ Pita dečko curu: 'Mogu li te zvati Eva?' -'Zašto?' -'Zato jer si mi prva.' Na što cura njega pita: 'A mogu li ja tebe zvat Pegueot?' -'Zašto?' -'Zato jer si mi 407.'

☺ Hodaju dva studenta ulicom, kad jedan pita drugoga: 'Stari, hoćemo na predavanje ili na kavu?'
'Bacit ćemo novčić. Ako ostane u zraku, idemo na predavanje.'

☺ Zašto žena policajca cijepa drva na stepenicama? Zato što joj je panj na poslu!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh