Zabava, smešne slike, video i ostalo...3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo svežeg materijala, malopre stigao !!!
Najbolji test koji sam ovih dana video!!!

Pošto su veoma aktuelne diskusije i razmišljanja na temu ''PARADE PONOSA'',
cilj ovog testa je da malo proveri i vaš skriveni stav prema ovom događaju.
Na čijoj ste strani ?
Treba samo da odgovoriti na jedno jednostavno pitanje
i osvojite prikazani automobil ?!?!?!

14bt4zo.jpg



A pitanje je: Bez gledanja nazad na fotke, molim !!!! Koje boje je sigurnosni pojas?!?!?!

AKO SI POGODIO, TI NE DA SI GEJ, NEGO SI PRAVA PEDERČINA !!!

:haha:, :haha:, :haha:
:ppozdrav:
 
:haha: :haha: :haha: vrh! Što kaže toshiba, gde je bre taj auto!? :D :bravo: Primetio sam samo da teta ima lepu frizuru, dobro podkresana! :haha:

I ostali postovi su za :ppozdrav: , jedna od boljih strana sa zezalicama do sada1 :bravo:
 
Meksiko: Devojka, šefica policije
21. oktobar 2010. | 17:21 | Izvor: B92

Meksiko Siti -- Grad Gvadalupe u Meksiku dobio je novog šefa policije - rizične dužnosti se prihvatila dvadesetogodišnja žena, Marisol Garsija.

Gvadalupe je grad u kojem je prošle godine ubijeno 8 osoba, među kojima i gradonačelnik tog grada.

Izbor za poziciju šefa policije i nije bio težak, jer je Marisol bila jedini kandidat.

Meksikanka Marisol Valjes ima samo 20 godina, i prihvatila se jednog od najnepoželjnijih poslova u zemlji, mesta šefa policije u gradu Gvadalupe.

"Prihvatila sam posao zbog projekta koji smo pripremili, i koji mi se dopao jer želim da radim i živim sa mojim sugrađanima, porodicom, u mom gradu", kaže Marisol.

Mišljenja sugrađana su podeljena:

Ne znam baš, nema iskustva, videćemo šta će se desiti.

Verujem da ona to može da radi i da će je ljudi poštovati.

Hrabra Marisol je inače dobila posao jer se jedina prijavila za ovo mesto, priznali su iz gradonačelnikove kancelarije.

"Nismo imali i nismo našli ljude koji bi radili u policiji, a danas imamo više nego što smo očekivali. Nemojte rušiti veru koju ljudi imaju. Verujte u nas pre nego što nas osuđujete", kaže gradonačelnik Hoze Luis Gerero.

U tom gradiću na severu Meksika, od svega 10.000 stanovnika, ubistva su svakodnevna pojava – samo prošle nedelje ubijeno je osmoro ljudi, među kojima bivši gradonačelnik i nekoliko policajaca.

Osim toga, preko Gvadalupea se odvija veliki deo ilegalne trgovine drogom, jer se mesto nalazi na granici sa američkom državom Teksas. Ovo, međutim, nisu jedini izazovi za Marisol, studentkinju kriminologije – ona mora da se bori protiv krlminala uz pomoć samo jednog patrolnog automobila, a zbog nedostatka resursa, policija često mora da sarađuje sa vojskom.
 
Nisam siguran da li je ovo "već vidjeno", ali ne mogu da pregledam tri teme "napunjene do vrha". U svakom slučaju vredi videti ponovo !!!

Vikend kuće na drveću - deo 1.


:ppozdrav:
 
Pita uciteljica decu:
-"Marice kako vi zivite?"
-"Pa znate, moja mama je prostitutka, dobro zaradjuje."
Pita uciteljica Jovicu:
-"Kako vi zivite?"
-"Moj tata je policajac, donosi dosta para kuci, lepo nam je.
-Kako vi zivite Perice?
-"Paaa znaaate, moj tata je vozac kamiona i da nema Maricine mame i Jovicinog tate i mi bi lepo ziveli!"
 
pošto i ja vozim ovaj vid takmičenja nisam imao srca da ovo stavim u temu ''nikad ovako''

[youtube]mzFgGcfgjZ0[/youtube]
 
Najstariji na svetu ....

1. - Najstarije živo ljudsko biće na zemaljskoj kugli je Antisa Khvichava, napunila 130 godina, rodjena 8. jula 1880. u zapadnom delu Gruzije.
2. - Najstariji djak na svetu je Kineskinja Ma Xiuxian koja je veoma rano počela da radi i nikada nije išla u školu. Upisala je prvi razred sa 102 godine.
3. - Najstariji radnik McDonald's restorana je Britanac Bill Dudley, star 85 godina. Posao mu je da dočekuje goste i priprema stolove.
4. - Najstariji doktor na svetu je Dr Walter Watson, poznatiji kao 'Papa Doc', iz Auguste, Gorgija, USA, star je 100 godina i tokom karijere od preko 60 godina porodio je više od 18000 žena.
5.- Najstariji padobranac na svetu je 97-godišnji George Moyse koji je skočio iz aviona na visini od 10.000 fita sa svojim unukom, gde je prvih 5000 fita bio slobodan let.
6. - Najstariji par svingera na svetu su Ian and Jean Smith (po 70 godina). Tokom "svoje karijere" imali su preko 300 "divljih" seks partija sa velikim brojem parova.
7. - Najstariji igrač stonog tenisa je Australijanka Dorothy De Low, stara 99 godina, učestovala je u junu o.g. na turniru veterana u Kini.
8. - Najstarija nevina gospodjica na svetu je 105 godina stara Clara Meadmore. Bivša sekretarica tvrdi da nikada nije imala seks, jer je bila suviše zauzeta i da je odbila nekoliko bračnih ponuda.



:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh