Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro došli dobri ljudi , kome još nisam poželeo dobrodošlicu! :ppozdrav:
 
Zdravo svima
Ja sam Nebojša, iz Kule sam i bavim se proizvodnjom jagoda. Nemam baš neko veliko iskustvo ali zato i služi forum pa ću otvoriti novu temu. Ako imate pitanja ili želite da podelite svoja iskustva sa nama navalite :osmeh:
 
North ARMY je napisao(la):
WELCOME nebojsa,nadam se da ces nam pomoci da usavrsimo proizvodnju jagoda na svojih 10kmv za svoje potrebe :ppozdrav:
Vidi druže ja bih za svoje potrebe otišao na pijac :haha: Šalu na stranu, puno posla i obaveza a ako ne uradiš kako zreba mršavi rezultati. Kao neka hobi varijanta ok ali veruj mi kad dodjem sa njive ne bi mi palo na pamet da nešto prčkam oko kuće, bolje je :pecanje:
 
i ja idem na :pecanje: ali baba vrednaodrzava 2 basce za nase potrebe i uzeg kruga rodbine,pa i ovo tek da leti odem tamo pa uberem koju visnju,tresnju,malinu,jagodu,kajsiju...imamo svega po malo za nas,pa ako imas neki savet :cao:
 
Dobro došao nebojša, i pošto vidim da je :pecanje: u modi, dodao sam još dva smajlija ::samo odmor:: ::sretan pecaros::

U svakom slučaju dobro došao :ppozdrav:
 
Hvala svima za dobrodošlicu :ppozdrav:
2 N.A.
Evo kratko, da neidemo :off_topic: zalivanje, prihranjivanje i kidanje stolona t.j. "zaperaka" za detalje u odgovarajućoj temi :osmeh: . Jel tako admine?
 
Pozdrav svim clanovima sajta... Zovem se Sasa i pratim vec neko vreme ovaj forum, pa reko' eto da i ja ponesto pitam. Mis'im, nemo' se ljutite ako pitam nesto glupo... :osmeh:

P.S. Registrovao sam se pod nickom Salee, a prevideo sam cinjenicu da vec imate clana Sale, pa molim administratore da mi promene nick, ukoliko smatraju potrebnim...
 
Dobro nam došao, nije to problem, samo navedi u profilu odakle si i biće već jasnije. :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh