Za nove članove da se predstave

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
robert i vlado dobro nam dosli :ppozdrav:
 
vlade je napisao(la):
pozdrav svima na forumu.novi sam ovde,duže sam pratio rad iz prikrajka.radim 7.5kj zemlje.posedujem traktor imt 558.kod kolega iz hrvatske sam uspeo da skinem radioničko uputstvo za isti.hvala im i svima sretno u 2009godin

Dobro došao. I jel može par slika od 58-aka? Kako si zadovoljan... itd.?
 
ja sam boris iz bezdana imam 20 godina i bavim se zemljoradnjom radim oko 70 jutara od masina imam 2 torpeda 7506a i 4006 kombajn zmaj univerzal i ostale pratece masine. ovaj forum je jako dobra stvar.
 
Pozdrav za tebe komšija i dobro došao na poljoinfo forum, A što se tiče kvaliteta foruma, pa recimo da se pomalo trudimo. :ppozdrav:
 
Zdravo ja sam Mario iz Stare Pazove citam vas forum vec duze vreme pa reko da se predstavim!! Inace ove stvari me interesuju oduvek,po struci sam tehnicar poljoprivredne tehnike,a poljoprivredom se bavim iz hobija radim par jutara za kucne potrebe!!! :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Dobrodošao! :D

Hajde Mario, sugrađanine, reci mi der u kojoj ti to ulici živiš?
 
Dobro došao komšija! :ppozdrav: E moj Branko, kad bi se bar trećina iz našeg kraja prijavila na forum oborili bi sve rekorde u istoriji svih foruma :haha:
 
E davno nisam bio ovde pa da pozdravim sve pridošle i novodošle, uz naravno najlepše želje u ovoj godini.
Nebih ni sad svrno da me žena nije isterala iz kujne da joj nesmetam oko kolača :ppozdrav: :ppozdrav:
 
E hvala momci!! :osmeh: a inace Branko ja zivim u zanatliskoj ulici na srpskom kraju,ali cesce me mozes naci u staroj kuci u partizanskoj ulici tamo stalno mesto majstorisem :ideja:
 
Pratim vas neko vreme pa je red da se predstavim.
Najpre svima sretna Nova i Bozicni praznici.

Inace sam iz Vranja i cackam nesto na selu, ne dovoljno ali trudim se.

Pozdrav svima!
 
Pa dudovcanin svako počne, tako što čačka neštno na selu, pa se posle navuku na traktore i slično.

Dobro nam došao na poljoinfo forum. :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh