Za motoriste, Koji motocikl vozite?

@Aca opel To je ta iz Nis-a. Dovezli mi ga kuci.
@Zarkov mali Hvala na cestitkama, za krivine još nemam iskustva.
@Simke84 trazim neke Leo Vince ili Akrapovic, ali polovne, posto cu mozda menjati za godinu dve i kupiti noviji. Primer kao tvoj 2012-2013, Fazer 8, ili Z750....
Evo ga kao moj sa oklopom, meni se vise svidja bez, ali bih stavio onu razliku ispod kao na drugoj slici.

 
Poslednja izmena:
Samo pazite da ne ispravite tu krivinu...:osmeh:
Nece da mi bude prvi put
52d93f684eeb7a1dfbc5217495d17812.jpg
a8f6677c2a0db996c52b0b8b3bfedf6a.jpg
 
@Manjevicu,cestitam,lep motor,da te dobro sluzi.,mada koliko se secam ,trazio si nesto i da ides u obilazak njive...?
 
@Manjevic ralicu dole mozes naci i namontirati, to nije problem. Potrazi po oglasima, a mislim da novih imas u Louisu pa mozes poruciti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@Manjevic
Lep fazer...ako zelis druge izduve,na ovom modelu najbolje svriaju Leo Vince :osmeh:
Inace ono gore su ti dva razlicita motora..sa oklopom je FZ1...1000ccm i nekih 150 ks :ppozdrav:
 
To već nisam znao, ali uglavnom ima oklopa za mog, bas danas zvao nekog iz Mladenovca, 100e je oklop kao na gornjoj slici, ali baš za mog, a 30e ralica....

- - - - - - - - - -

@Manjevicu,cestitam,lep motor,da te dobro sluzi.,mada koliko se secam ,trazio si nesto i da ides u obilazak njive...?

Pa za tu svrhu cu neku krosericu. Ovde je proteklo nesto para pa sam zato pazario
 
Kolega ,jesi se jako ugruvao ?
Nadam se da nije bilo ozbiljnijih pivreda..
Nije bilo ozbiljnih povreda na svu srecu... Prosao sam samo sa otecenim levim stopalom i levim ramenom, ostalo bas nista, ni jedna ogrebotina, a brzine preko 130 km/h... Imao sam bas veliku srecu.. A da, naravno da sam bio ugruvan, prvih par dana sam disao kao riba na skrgama... Strasno...
 
Jel neko uzeo oklope i plastike iz Mladenovca?
Ima na kupujemprodajem ceo oklop za mog Fazera i ralica. Ralica je 30e, pun oklop 100e, obe stranice.

I da li neko zna gde bih mogao naci polovan Leo Vince, Akrapovic ili nešto slicno?
 
Po meni isto ti bolje rešenje uzeti ove iz Ade, a ima i u Bačkom Magliću isto prave.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dajte neke kontakte? Cena?
Šta onda da radim sa fabrickim izduvima?

@Nesic Ne znam kako se zove taj iz Mladenovca, ima na kupujemprodajem oglase.
 
Dragon od 320-400e. A on mi predlaze da prepravi moje. I to kosta 120e.
A kod ovog drugog prepravka je 100e.
 
A koliko bi te kostala 2 nova topa kod Roberta iz Ade?(ne dragon,vec onaj drugi majstor)
Cenim da ti ne bi uzeo vise od 200-220e
I to bi ti poslao gotove na kucnu adresu i sam ih namontiras...a stare ili cuvaj ili na kupujem-prodajem :osmeh:
 
Nazad
Vrh