YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Evo i ja malo da se ukljucim u vasu raspravu.. :) Svaki traktor je svom gazdi dobar.. I ako se kvari, opravi se i teraj dalje, ma kakav bio, za svog gazdu je extra... Imam kineza i IMT 567, kineza ne bih dao ni za koji drugi, licno moja stvar, ako se nekome ne svidja, njegova stvar... Znam samo da se okrecu svaki put prema meni kad me vide kako orem ili spremam, pa cak i staju da pitaju kojom brzinom teram... A sto se tice tegova za spremanje, ja moje ne skidam, stavio sam na spremac sve "pacije sape" i leti po njivi.... E da, zaboravio sam, obecao sam slike kako sam resio magljenje kabine, pa evo i njih..
fotografija0235.th.jpg
[/URL][/IMG]
 
Jebi ga kad vozim sa neštelovanim plugom onda ide sporo al zato čim sam ga štelovao za strnjiku išo je nešto ispod 11kmh četiri kraja ispred tebe sam bio :D
A jesi li ti siguran da sam to ja bio?A kad budes zakacio prave tanjirace za tim traktorom onda cemo videti koliko ces brzo terati,samo pazi da ti se rujko ne raspadne,evo ti snimak nek ljudi procene koliko sam sporo isao..
 
Tu je problem krenuti.Što veća brzina ona sve pliće ide.To Vam nije neko merilo.
Kristi koliko je KG ta tanjirača?
 
ja kad sam tanjirao sam mojim ytom 4 M sam isao oko 11-12 na sat brat isao sa krosom pored mene i merio,a druga brza je jos brza i moj je 80 konja,120tka je jos brza
 
kad sam video na snimku ko je proizvodjac setvospremaca nije ni cudo sto si ga iskrivio...to cim malo puvuces,vec se krivi,tako da 1523 nije toliko jak koliko je los setvospremac...kakvo ukljucivanje prednje vuce ima YTO,i da l svi modeli imaju isti princip?
 
kad sam video na snimku ko je proizvodjac setvospremaca nije ni cudo sto si ga iskrivio...to cim malo puvuces,vec se krivi,tako da 1523 nije toliko jak koliko je los setvospremac...kakvo ukljucivanje prednje vuce ima YTO,i da l svi modeli imaju isti princip?
Kod mene je mehanicko ukljucivanje.
 
Mehaničko YTO X 904. Samo neznam zašto mi se teže isključuje. Moram malo u rikverc i onda uspem da isključim.
 
Mehanicko i na x1304 iskljucuje se veoma lako kad se vozac uvežba, sve je mehanika, kvačilo je dosta tvrdo na 1304 odnosno na 1204 jer je jače, jedino to mi je zamerka a sad ce poceti da prave hidraulicno na 1304 pa ne bi bilo lose preurediti
 
@sinisa
nemoras jedan po jedan tocak, mi smo ovako to sve zajedno odma kad je doteran kuci vidi se na slikama sa ima probne table


e3e1ca172585030.jpg
4ffcc5172585045.jpg


@diklofen probaj kako hoces ali meni je bezveze 1000 kg vozati, a nema potrebe, ako ti je tezak setvak za transport onda skini samo zadnje
Jel ko otvarao ove slike sto je Miroslav postavio?
 
Kolege jer model 904 ima grejac goriva i grejac startovanja? Ja sam danas palio temperatura goriva je bila -11 odmah ukljucio grejac goriva posle starta i nije bilo nikakvih problema, a u rezervaru je obican D2, sto mi se sviđa ova instalacija od 24 volti, pali na prvi okret sto bi se reklo na (pola ključa) i to bez grejača na ovakvoj niskoj temperaturi,
jer palio neko 904-ku po ovakvom minusu?
 
Mislim da 904 nema grejač u rezervoaru ili ja to bar nisam video.Nisam ga ni palio jer je ušuškan pod ceradama.
 
A koja je razlika izmedju tog kockastog i ovih sa novijom maskom?Da li kockasti isto cisti kinez?Listao sam temu,ne mogu da pronadjem to sto me interesuje.
 
Nazad
Vrh