YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
14 coli je nepunih 36cm znaci 4x14 a ne 16 kako mi se cinilo sa slika. Brzina? Hmm nisam dobar u proceni ali da ima brzine ima! Tu je negde oko 10 nije vise. Mislio sam da ces navesti i potrosnju ali verovatno nisi merio... Nema veze,verujem da je oko 10lit/kj. Sta ti kazes @kristi?
 
14 coli je nepunih 36cm znaci 4x14 a ne 16 kako mi se cinilo sa slika. Brzina? Hmm nisam dobar u proceni ali da ima brzine ima! Tu je negde oko 10 nije vise. Mislio sam da ces navesti i potrosnju ali verovatno nisi merio... Nema veze,verujem da je oko 10lit/kj. Sta ti kazes @kristi?

I zimus mi je trosio 10l/kj pri vecoj dubini ali manji zahvat 4x32cm a i sad ga nisam merio ici cu sutra da ga napunim ali po mojoj proceni i gledanju na meracu ja mislim da je isto oko 10 l/kj,neverovatno kako se plug lako vuce...A temperatura mi ne prelazi 70c tako da mislim da traktoru nije tesko....:osmeh:
 
Isao bi jos lakse i lepse da je pravilno podesen. Na 3.4. i 5. slici se vidi koliko je plug nakrivljen prema oranom delu parcele. Mora da stoji pod 90 stepeni u odnosu na podlogu i onda tek ima da ore po PS-u.:ppozdrav:
 
Jos nesto malo je verovatno potrosio na put.... Super potrosnja! Imas temu potrosnja goriva ili tako nekako glasi naziv mislim da je clan Miroslav K otvorio pa upisi i tamo potrosnju kad si vec merio. Ako ti nije mrsko. :ppozdrav:
 
moram da prokomentarisem,ni kinez nemoze da radi bez ruskog dela ,raspasce ti se onaj manometar ulja,utera ga u crevno,odkud toliki pritisak,jel to na kinezu ok ili ne
 
Kao ni rus bez kineskog dela.... I nas je imao takav pritisak dok nisu ispustili kinesko ulje i sipali englesko(bison)... Englesko malo sutra! A ako jeste jos gore onda! Dal je ok ili ne ali tako je i kod nas.
 
Ja nemam takav manometar na x904, nego sam stavio obican kao sto ima na imt-ovim traktorima, i drzi mi uvek izmedju 2-3, zavisi da li je u radu ili na leru....
 
Po ovome sto sam saznao sa net-a rekao bi da je ovo YTO sklopljen u Poljskoj u Pronar-u kao sto rade i Belaruse samo sa drugom kabinom i jos nekim izmenama.
 
ovog malog yta 20-25 ks ne znam tacno, sreo sam coveka i malo pricali i kaze da je prezadovoljan sa potrosnjom, kao duplo manje trosi od malog imt.a.
smrd3n.jpg
 
Nazad
Vrh