YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Ja sam mu skinuo prednje tegove, jer mu trenutno nisu potrebni, pa manje troši gume.
Sada ima svega 320 rs. Garancija je prošla pa se plašim kvarova, ali mislim da je do sada pokazao sve mane.
Uglavnom sam zadovoljan.
 
miroslav k je napisao(la):
@zeka
i to je bilo u planu, samo savitljivo crevo nisam jos nigde nasao.
@bewisa
jos je na planu kutiju za alat smisliti gde i kako napraviti, ako imate neki predlog ili ideju pisite
:cao:
a sto poskida tegove nazad :sta: a savitljivu cev za aspuhe ces naci na vasaru kod onih sa aspucima il na najlonu... ili nekim slicnim buvljacima ..... ili u servisu za auspuhe toga bar ima .....
 
@miroslav k dal nemas kutiju za alat na tvom od 130 ks. slikacu je kad budem otisao na salas. bas cudno, imam je ali je onako mala za kljuceve mozda do velicine 16,17 :D
 
Uzeo sam novi YTO 554 i interesuje me dali ima neko iskustvo sa njime i koje plugove koristi, dali moze da vuce Zmaj berac 222, dvoredni.
 
Ako vec imas 222-ku tad ce morati da ga vuce i ako beres samo sebi.
Inace dobro dosao na forum.Moze neka slika YTO-a?
Kad si kupio traktor i koliko je ::novac::?
 
@miroslav k kako ti se do sad pokazao Yto? jesi li zadovoljan sa njim? :cool:

MS kako ti se pokazao Yto 554? Posto i mene licno interesuje taj model? :D
 
Da li neko zna da li bi na x904-ku mogao napred da se stavi hidraulik da mogu npr da kacim napred drljacu ili prskalicu na primer?!?! :sta: :ppozdrav:
 
Prednji hidraulik moze da se stavi na svaki(skoro) traktor.
Pogledaj u temi Rakovica ima dobro odradjen prednji hidraulik
koji je napravio sam vlasnik pomenute Rakovice. :D
 
Sta dobijas sa tim,zar nije jednostavnije i kvalitetnije 2 puta sa setvospremacem. :ppozdrav:
U svakom slucaju zgodna stvar imati prednji hidraulik.Mislim da vest majstor moze da
daga napravi za male novce. :D
Post je spojen: [time]уторак, 24. август 2010. 13:15:04 MST[/time]
_________________________________________________
 
Nazad
Vrh