YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
miroslave,ne kapiram kako ito 120tka ide 40kmh a tvoja 130tka 30km/h? zar to nisu isti menjaci?
reci mi kako se ponasa u transportu,kako ubrzava i koci sa punim prikolicama?
 
na http://www.yto.com.cn/ piše :
YTO-X1204
Transmission system
Number of speed gears, forward / reverse 12/4
Speed range, forward / reverse 2.34-30.55 / 5.04-14.27 km/h
YTO-X1304
Transmission system
Number of speed gears, forward / reverse 12+4
Speed range, forward / reverse 2.34-30.55 / 5.04-14.27 km/h
 
Miroslave cestitke na kupovini!!! :ppozdrav: Nek te sluzi kao i mene moj!! :D Jel moze koja slika unutrasnjosti kabine?!?! Jos jednom sve cestitke!!
 
I sta bi na kraju, jel valjaju ti kinezi ili ne, meni se bas svidjaju oni od 120ks, lepo izgleda i ne kosta previse. Jos kada bi malo spustili cenu, pa da razmisljamo i o kupovini
 
evo malo nabijanja moto casova sa tanjiracom
6dyfd5.jpg

2v3pnw5.jpg
2h5pt3o.jpg
 
Ma uvek se pise takoreci automatski, naprimer kad bi video setvospremac odmah bi pitao koliko je zahvat a lepo mogu da izbrojim moticice, razmak 10-12 cm... :haha: :haha: :haha: :D
 
Peter je napisao(la):
Ma uvek se pise takoreci automatski, naprimer kad bi video setvospremac odmah bi pitao koliko je zahvat a lepo mogu da izbrojim moticice, razmak 10-12 cm... :haha: :haha: :haha: :D
Pa jeste i svi se tek posle setimo da smo mogli ovo-ono ali na greskama se uci........ ::namigivanje::
 
pa jos sa njim nisam isao u ugarenje. spremio sam ga za sutra . a zimos je na nekih 30-35cm dubine nzm tacno, isao 2-3 radna sve zavisi kakvi su uslovi.
plug je zahvata 30 cm :D
 
Aco da nije veliki radni zahvat? :haha:
Gume su neke ying-xong , :haha:
Post je spojen: [time]1279533898[/time]
_________________________________________________
Salim se ,ali mislim da radni zahvat 40-45cm po glavi prava mera(3 ovakve glave). :D
A gume ko gume,skupe duze sluze a ove su verovatno stigle na traktoru.
 
@zombie_666 neke kineske. njih sam dobio kad sam ga kupio :D
@stiffy nekvalitetne gume a i ja sam ga dosta terao u transport po asfaltu a on bukvalno jede gume(pogotovo te lose)
@bewisa ne kazem da plug mozda nije malo mali za njega ali bolje da se igra sa njim nego da stenje. i da, na ovom plugu moze da se steluje zahvat do 40 ali ne radi lepo. izbacuje cele gromade :udri: :udri: pancevacka zemlja je teska dosta :D

eo nekih slika danas sa oranja :D
2mg084k.jpg

2i6pgyw.jpg

xgekj7.jpg

dewc2u.jpg
 
Nazad
Vrh