YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Pa nije mogao ići auto putem gde ima 320-330km.
Nego je zaobilazio i mislim da je imao 380-400km, a verovatno pravio i pauze za jelo i kafu.
 
I nije ga peglao pun gas što znači da je išao max 25km/h. To im je mana kao i malo veća buka u kabini (u odnosu na stari tip auspuha uz masku) a najveća mana što su opet podigli cene (mada nije proverena info) pa sad 120-ka košta valjda 38.000 evra.
 
804 i 1204 su se bolje pokazali nego 904 i 1304. Istu su menjaci i diferencijali a pojacani motori kod ova dva pa je to malo problem. Tako kazu serviseri.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
804 i 1204 su se bolje pokazali nego 904 i 1304. Istu su menjaci i diferencijali a pojacani motori kod ova dva pa je to malo problem. Tako kazu serviseri.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Moram da demantujem. Imam 904 od 2010 godine i sem jednog semeringa, sajle gasa i redovnog menjanja ulja nisam imao nista na njemu da radim. Sada ima 1200 radnih sati i jos uvek koristim originalni akumulator. Sa njim vucem, orem, tanjiram i setvospremiram.
 
Sta bi mi? Da sa 2300 sati na traktoru nista ne radimo? To malo teze i na najkvalitetnijim traktorima, a kamoli na ovima.
 
Od servisera iz agrovojvodine, sa njima sam pricao. Ne znaci da ce svaki 904 da se kvari ali kvare se cesce nego 804. Bar tako kazu...

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Ja imam stari model (kocku) i samo reči hvale. E sad za ove nove ne znam kakvi su. Ali što se tiče snage za tu konjažu nemam reči, kod mene se igra sa tanjiračom V28 MBV, a vuče i 3 brazde obrtač u našoj banatskoj glincini. U istom rangu Torpedo 90 ili rus 820 i 892 ne mogu da mu priđu u njivi.

80ks da se igra sa tanjiracom od 28 diska malo teze bez obzira koji je traktor u pitanju.
 
Ko ne veruje nek dodje da vidi :ppozdrav:. MBV V28, nisam je merio al su mi rekli da je oko 1700kg teska kad je kupovana. Zakosena do kraja skoro i uvek se vuce sa max podignutim tockovima jer za fino spremanje uletim sa spremacom posle ili drljacom poluteskom sa frezama i kinez se igra bukvalno, cak je uspeo i da pokida bateriju jednu (nosace). Dok se torpedo 90 mucio dok je vukao istu.

- - - - - - - - - -

neznam odakle ti ta konstatacija moj ima skoro 3600 sati i nema nikakve razlike i kad je bio nov , ulje netrosi ,pali ko nov vuce tri brazde .stremac 4m sve radim snim to moi je jedini traktor ja vise nego zadovoljan:osmeh:


Moj ima nesto preko 3500 sati (ne znam tacno posto je resetovao sat sam, ne znam zbog cega) i radjena mu je jedino pvp jesenas o cemu sam i pisao ovde i anaser zamenjen. Sad je i gume nove dobio, a do sada su bile fabricke na njemu.
 
Nazad
Vrh