YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Mislim da je Goran iz Starceva prodavao 804. I cini mi se da je bio dosta povoljan.
 
Pa ima neki u oglasima se vrti 804 za 12500, po meni to nije puno..

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Video sam taj od 12500e.
Ali mislim da je ovaj na forumu bio povoljniji.

Da li je neko radio sa 804? Kazu dosta bolje vuce od Rusa 80ks...
 
12500 nije puno za dobrog 804.On ima uske gume i moze sve da radi.Ja sam imao u planu da kupim uske gume za mog 904 ali sam odustao.Resio sam da ga prodam jer mi treba veci traktor.

- - - - - - - - - -

Manjevicu ponudi dobru cenu i da trgujemo.Da i ti jednom imas dobar traktor.
 
Ma ovaj ima 18.4 zadnje, a meni i trebaju uze gume.
Pa da ja imam los traktor i ne prodajem ga a ti imas dobar pa ga prodajes.:haha: da bi kupio stranca:ppozdrav:
Posalji mi u pp koliko trazis...
 
Prvi koji budem gledao je YTO 1304 ili 1204.Cekam od Agrovojvodine da jave koliko cene moj pa da od njih uzmem tog veceg ako se pogodimo.
Trazim i necu ga dati ispod 17000eura sigurno.
 
To i jeste cena za 904 pa čak može i više jer vredi svaku paru. Imam ga i nebi ga prodao ispod te cene. Pre neki dan je dobio sve četiri nove radijalne gume. Trenutno ima 2500 rs.
 
Sa njim sam vukao 3x30 landsber obrtaca.Lepo se slazu.Mom novom 82.1 nije bas milo kad se sretne sa tim plugom.
fjkzy8.jpg

Da napomenem za neke ovde da se 904 i 804 ne mogu uporediti.Kod mog 904 ima dva spoljna klipa hidraulike+unutrasnji,a kod 804 to nema.Ja kad sam ga kupovao trazio sam da bude taj model sa ojacanom hidraulikom,gramer,klima,svi tegovi.....
 
Diklofen traktor je vrh taman bi mi taki trebao!
Jeli moze u tri rate ali da mi prvu ratu pozajmis?:osmeh:
 
Pre par dana sam imao prvi veci kvar na traktoru(x904). Otisli su trkaci u diferencijalu i osovinica koja ih drzi. Kad je vec sve bilo skinuto, pregledan je menjac, i promenjeni lezaji u menjacu, lezaji u kucistima gde ulaze trube u diferencijal. Nov filter hidraulike, novo ulje, itd... Nimalo jeftino, delovi su papreni, kao da je Claas, Case, a ne kinez.
 
7 godina, 2200 radnih sati. Ovi lezajevi su mogli jos da idu, ali nismo hteli da ih ostavimo.

Koliko je to"skupo i papreno"?verujem da je to posledica nasih deratora,a ne cena proizvodjavca...Nama je na mtz sa toliko sati i godina otisao lezaj na poluosovini...prvi veci kvar,i za sad jedini,da ne cuje zlo.uvek bilo-koliko para toliko muzike...
 
Nazad
Vrh