Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas jos jedan sat mirne i fine kise.Polako pocinje liciti na normalno stanje.
 
Nešto je danas očigledno zezalo u atmosferi model, pa je situacija na terenu ispod očekivanja. Da, isti onaj model koji je petak savršeno pogodio. Dakle ništa ja nisam preoptimista, niti vam dajem neku lažnu nadu i slično... samo čitam ono što sa karata bi moralo da usledi.

Daleko od toga da je gotovo, uslova za nestabilnosti ima kroz čitavu večer i prvi deo noći.

Screen_shot_2018-05-06_at_3.57.01_PM.png
 
Kimi jel ja vidim ovo dobro na karti da nam dolaze neki oblaci iz rumunije sada trenutno?to ide ka nama ili opet dole kroz dunav?
 
Nekako stvarate pritisak i nervozirate, pravite tenziju. Sacekajte, polako, bice kako bude... kukaju i oni koji su dobili nesto prethodnih 15ak dana. Opusteno, bice i ove godine agrotehnika presudna...
 
Previse se kuka i mraci. Neki kao da bi vise voleli da nista ne padne samo da bi kasnije oni bili u pravu. Alo ljudi strpite se malo. Godina je teska, usevi su losi. Treba kise naravno. Ali cini mi se da najvise kukaju oni koji nisu najugrozeniji. Mi smo posejali svega 30% do sada i stali. Ne ide. Prvo je bilo blato sada je beton ili sljunak. Ovo sto je posejano jako kilavo nice. Cela moja okolina je takva pa ne kukammo i ne govorimo da nas obilazi i sa od toga nema nista. Morate biti malo optimisti. Manje cete nervirati i sebe i nas. A mozda i privucete kisu pozitivnim mislima.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Ujutro ce vam se samo kaz'ti... pricekajte. Po svemu sudeci od ZRa juznije ce biti padavina... Mi gore, vise srece iduci put...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh