Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da, ali kad sistem ne dodje sa Karpata, nego sa zapada , pa se od istih odbije nazat, ko penal Predraga Pedje Mijatovica protiv Holandije. Tada dobijemo i mi malo juznije io juznog Banata.
 
Šta pričate to bre, pa južni Banat je baš specifičan to tim RUmunkama, posebno od Vršca dole ka Plandištu.
Jeste Kimi tako je, kad dolazi iz rumunije uvek dolazi poplava neka
Kimi ovih dana nista za kise ovde kod nas?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Preko granice nekih 20km lije kao iz kabla
912487d504b4209cf64d02dcb0caa10f.jpg


Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
И код нас сунце....протутњала грмљавина преко Чалме око 2 сата, јака ветрина без кише, ошло ка Кукујевцима и западном Срему...можда је тамо пало која кап, код нас још један ћорак....
 
Ovaj rumunski radar veze sa mozgom nema , kod nas sad pada kisa a gledam radarske slike nigde oblacica preko nas nema po radaru, a seva i kobajagi pljusti

Evo i klikeri pocinju

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Šta pričate to bre, pa južni Banat je baš specifičan to tim RUmunkama, posebno od Vršca dole ka Plandištu.
Modeli su predvidjali obilne kise za juzni Banat, medjutim od Zrenjanina juznije koji i trenutno dobije kisu mi ovde nismo ni kapi imali.
Kako je samo fino krenuo iz Temisvara ka nama a otisao severnije.
Kise od Rumunske strane mislim da nismo imali od Jula 2012.
 
Dragi Peet, to zaista jeste tako- i u ovom slučaju ima razloga da se kuka. Modeli upravo i jesu favorizovali jug Banata, ali kao što vidimo sve je to nekako previše lokalno bilo. Dobro, za danas je skoro ceo Banat bio u igri (izuzev krajnjeg severa) ali će najbolje proći baš središnji pojas.

Kiše sa rumunske strane (i to dobre) je bilo 2014 i 2016 :osmeh:.
 
Ovde za sada nista,imali smo pre 2 sata par kapi ,i to je to.Koliko cujem po grmljavini ,sva oblacnost je severno od nas,tj Jasa,Krajisnik,itd.Generalno je sve ovde crno,ali nista od kise.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh