Vremenske prilike u 2018-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gde si ti to merio, koji deo Beogradskog atara
Nemoguće da je kod mene toliko toplije.

E, a bas gledam kod tebe i ovih dana je razlika izmedju tvog i mog merenja...

Ja sam u Surcinu, ali na onoj vetroje*ini ka aerodromu... Kod nas uvek ima vetra i za koji stepen je hladnije od grada. Bilo 0'c na termometru kad sam pisao, a i na aplikaciji na telefonu :) Sve je bilo smrzlo nocas, pa i leda bilo po staklima na kolima koja nisu bila na suncu do 9 sati. Sad je vec dosta prijatnije. Pokazuje 4'c. Ali izmedju kuca u hladovini i na vetru je hladno i to fino...
 
Ovde je trenutno tiho vez vetra, toplo i vedro kao staklo. T=7°C
Noćas je mogla biti najhladnija noć od ovih prethodnih jer je vedro bilo do ponoći i temperatura opasno krenula na dole. Na sreću se naoblačilo i podiglo je na pristojnih -2°C, što je i bio noćašnji minimum.
Da li će biti posledica ovih mraznih noći i koliko, videćemo u narednim danima.
Četvrtak (-4 °C), petak (-5°C), subota (-6°C), nedelja (-2°C).
 
Poslednja izmena:
U selu kod mene duva vetar hladan,sneg se topi,u gradu samo ima malo snega,ali to je sad istpoljeno,u gradu sam bio juce uvece,a sto se tice sela tu ima dosta snega ipak je tu visina,duva jos hladan vetar...

- - - - - - - - - -

Danas i ovih dana cuces aktuelan zvuk oluka,zvuk mi ide na zivce
 
Prijatno vreme,ako se tako moze reci. Bitno da ne pada nista sneg se topi zemlja je prepuna vode. Jos kad krene da se topi naglo sa planina,bice ohoho sa vodom
 
Ja sam danas video da na nekim nji. ima dosta vode a da se ore nemoze,ove godine sam hteo da zasadim 100 komada sljiva ali sta vredi kad nisam imao vremena,bila je blaga zima u januaru i februaru,problem je u tome sto sam imao druge bitne stvari koje sam morao da radim,nikad nisam oro nj.,da mi roditelj nije p. to bila druga pesma
 
I volim i ne volim lepo vreme koje nazovi najavljuju. Sneg dosadio al ne volim ni da se otopi jer ce njive tako lepo Morava da natopi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh