Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas toplo sa vetrom. Jutros sam nesto oprskao i od tada čekam da stane vetar.
 
Kimi zamolio bih te za hitnu informaciju da li će sutra biti nekih padavina za moj kraj jer planiram da prskam pšenicu? Hvala
 
Jel to vazi i za moj kraj ili samo za okolinu Obrenovca ? Mnogo bi mi znacilo kad je nebi bilo do predvece.
 
Pljušti ko iz kabla već pola sata a taman sam oborio detelinu.
Tukao led sa kišom veličine lešnika dobrih 5 min.
Za sada što sam video oko salaša na kukuruzu i soji nema štete.
Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
BG i okolina, fino vreme ceo dan, u plusu 24... Red oblaka, red sunca, malo vetra, sparno na placu ali bar ne pada nista :)
 
Milan 971

Pa tamo bliže Podrinju je moguća i ranije, oko popodnevnih sati... ali valja spomenuti da će biti baš baš lokalnog karaktera.

Kimi, a za narednih 5-6 dana mozes li reci nesto?

Mogu :osmeh:

Dakle sutra se vraćaju pljuskovi na scenu za većinu predela, izuzev reklo bi se Banata, Stiga i Braničeva.

U sredu pre nego li košava ojača takođe ima tura mogućih pljuskova, ali se čini da bi ih bilo uglavnom južnije od Beograda, odnosno Vojvodina bi bila mahom suva.

Četvrtak i petak prema svemu sudeći stabilni.

E sada, vikend je enigma. GFS je furao još par stabilnih dana, ali reklo bi se da je krenuo na stranu EC-a koju daje novu promenu vremena.

UKMO sa druge strane, ne da crta izvesnu promenu vremena za vikend, nego crta izuzetno snažan ciklon koji se premešta preko nas dalje ka istoku Rumunije... iz ovoga bi moralo biti puno padavina ako je on u pravu:

UW144-21_1.gif
 
Ove godine ,pogotovo severoistočni Banat ,sve kiše uglavnom promaše ili padnu male količine.Kod nas je deficit vlage baš izražen.
 
Oko 17h za 15minuta palo oko 15l , ukupno preko 20l i jos paducka , bilo i malo sitnog grada ali jako malo i kratko sa pljuskom.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh