Vremenske prilike u 2016-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A sta mislis kako je kod mene, moram birati parcele gde moze kombajn da vrse zbog nagiba, potrosnja goriva skoro duplo veca a prinosi ispod tvojih pa opet nesto ostane kad se poveze sa stocarstvom.

E tebe treba da pomogne drzava sa subvencijama za mehanizaciju i stoku.
 
Bilo kiše kolko oćeš ali se zadržavala tamo prema Prnjavora , mene nije dotakla . Juče svega 3l tako da se pomalo bojim da nebude tresla se gora rodio se miš . U sam sumrak se pojavila duga na istoku , ko nije vidio večernju dugu nemožemu se opisati . Slikao sam kad je već nestajala .

20160714_203706_zpsawqfbfxr.jpg
 
Nema tu ni govora o bilo kakvim nepogodama i olujama. U centralnim, te posebno istočnim i južnim predelima je i još moguć pljusak sa grmljavinom, ali van toga je to sve jednolična kiša, poput natapače sa mora.
DA ne bude opet da centralni deo preskoci kao i proteklih mesec dana...
 
Bilo kiše kolko oćeš ali se zadržavala tamo prema Prnjavora , mene nije dotakla . Juče svega 3l tako da se pomalo bojim da nebude tresla se gora rodio se miš . U sam sumrak se pojavila duga na istoku , ko nije vidio večernju dugu nemožemu se opisati . Slikao sam kad je već nestajala .

20160714_203706_zpsawqfbfxr.jpg


Veceras je bilo fine kise kod nas,al je zato sinoc oluja zakacila smrtice i taj dio opstine,i napravila ljudima velike stete
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh